У Хмельницькому вшанували пам’ять загиблих біля СБУ

Близько 50 людей прийшли до будівлі хмельницького СБУ, щоб вшанувати пам’ять двох хмельничан, вбитих під час революційних заворушень торік.

Містяни запалювали лампадки та покладали квіти на відновлений граніт. Минулого року він став причиною загибелі Людмили Шеремет, в яку потрапила рикошетна куля від кулеметної черги в підлогу.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Також завтра, 20 лютого о 10:00 на майдані Незалежності відбудеться мітинг-реквієм вшанування пам’яті героїв Небесної сотні.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Як відомо, 19 лютого 2014 року відбувся штурм приміщення хмельницького СБУ активістами Майдану. Його закидали “коктейлями Молотова”. Вщент вигоріли 2 і 3 поверхи.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Cлава Донбасу!!! Шахтарям слава!!!

  2. Стасік, шо ти мелеш?
    Слава Україні! Героям слава!

  3. Померли дурнями. А за що? Щоб знищити систему Януковича??
    ШановнI одумайтесь!!! Тодi ,була яка-нiяка стабiльнicть, Kрим був наш, долар по 8 гр., не було вiйни та всякого криминалу. А зараз що маемо? Слава Донбасу, що вiн не пiдтримав всю цю мерзлоту пiд керiвництвом кондiтера!!!

  4. В країні відбувся банальний перерозподіл влади. Одні шахраї вирішили заволодіти грошима інших. А загиблі під Хмельницьким СБУ стали заручниками обставин і їх смерті на совісті тих, хто штурмував СБУ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.