Нардеп Гвоздьов наполягає на диференціюванні податку на легкові автомобілі

Один із співавторів законопроекту про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування легкових автомобілів, народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Михайло Гвоздьов наполягає на диференціюванні податку на легкові автомобілі.

Таку думку він висловив “Незалежному громадському порталу”.

“Планується оподаткування автомобілі, які мають понад 300 кінських сил. Мова стосується винятково елітних машин. Градація така: власники авто потужністю 300 кінських сил сплачуватимуть щорічно 18 тисяч гривень податку, за 350 кінських сил – 25 тисяч, 350-450 кінських сил – 40 тисяч, понад 450 кінських сил – 60 тисяч. Тобто 60 тисяч платитимуть ті, у кого “Мерседеси” стоять біля Верховної Ради”, – сказав політик.

Водночас Гвоздьов заявив, що цей податок нереально зібрати.

“Взагалі задача №1 – ліквідувати цей податок. Уряд нам аргументує, що це вимога Міжнародного валютного фонду. Якщо надалі стверджуватиметься, що податок потрібен, то тільки у такому вигляді, як ми прописали у законопроекті”, – сказав нардеп.

Нагадаємо, що з 1 січня 2015 року уряд запровадив новий податок для автовласників – під оподаткування підпадають легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.