У Хмельницькому “націоналізували” частину вулиць, які мали комуністичне забарвлення

Депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування частини вулиць Хмельницького та назвали нову вулицю у мікрорайоні Озерна.
Як повідомляє прес-служба міськради, цим рішенням 46-ї сесії обранці внесли доповнення до Переліку площ, вулиць, провулків, проїздів, скверів, бульварів, парків розташованих на території Хмельницького.
Проект рішення було розроблено як відповідь на численні звернення хмельничан стосовно недоцільності існування вулиць, які носять прізвища історичних осіб, які мали стосунок до тоталітарного режиму та знищували українців. Також городяни аргументували важливість найменування вулиць прізвищами історичних осіб, які мають велике значення в українській історії та боролися за встановлення української державності.

Так, у Хмельницькому з’явилася вулиця Січових Стрільців, яка з’єднує вулицю Панаса Мирного із Старокостянтинівським шосе та знаходиться у мікрорайоні Озерна.

Також, відповідно до прийнятого рішення, в Хмельницькому наступні вулиці, провулки та проїзди змінили назви:
вулиця Гайдара на вулицю Якова Гальчевського;
провулок Гайдара на провулок Якова Гальчевського;
проїзд Гайдара на проїзд Якова Гальчевського;
вулиця Димитрова на вулицю Миколи Трублаїні;
провулок Димитрова на провулок Миколи Трублаїні;
проїзд Димитрова на проїзд Миколи Трублаїні;
вулиця Комунарів на вулицю Героїв Крут;
провулок Комунарів на провулок Героїв Крут;
проїзд Комунарів на проїзд Героїв Крут;
вулиця Примакова на вулицю Староміську;
провулок Примакова на провулок Староміський;
вулиця Фурманова на вулицю Катерини Рубчакової;
провулок Фурманова на провулок Катерини Рубчакової;
провулок Піонерського на провулок Малиновий;
провулок Свердлова на провулок Калиновий.
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 32

 1. Ні ЯкІв Гальчевський, ні Микола Трублаїні ні навіть Катерина Рубчакова жодного відношення до нашого міста не мають. Їх діяльність жодним чином не змінила наше місто, жодного їх сліду у місті немає. Тому таке перейменування є лише тарат грошей і жодним чином не підготовлене. Як завжди навші міські хробаки нічого путного не зробили. Депутати і не знали, хто ці люди, в честь яких вулиці перейменували.

  • Вони зробили багато для України! Рубчакова виступала на сцені театру Проскурівського досить часто, надзвичайно талановита і відома в той час. Все правильно! Треба переіменувати всі вулиці, що названі на честь вбивць-комуністів. І це зовсім нічого не коштує! Не вводьте в оману людей!

   • Йде процес стирання памяті людей і написання нової псевдо історії. На численні звернення громадян проти переіменування вулиць депутати навіть не реагують.

   • В оману вводите Ви, кажучи що це нічого не коштує Ви ж не розказуєте всю правду, томущо хтось на цьому заробить, а люд втратять звязок зі своїм корінням, так як від них скривають їх історію. І саме головне треба вулиці не переіменновавати а хочаб длпочатку навести на них порядок.

 2. У нас на Хмельниччині могила генерала Шухевича, вулиці такої досі немає в облцентрі. Також не вшановані Бандера, Скоропадський, Данило Галицький, Святослав Хоробрий.

  • Засунь собі в дупу свого бандеру по кличці сопля. Хмельничинна немає жодного відношення до тих западенських кривавих хероїв. Якщо ти незнаєш про їхне херойство то розпитай корінних старожилів хмельничан.

   • Почему сторонники коммунистов разговаривают только матерно? Вас совсем родители не воспитывали, или у них такая речь это нормально? Прямо отвращение к этим коммунистам. Такие ограниченные и невоспитанные, и сторонники регионалов такие же. Почему-то всегда матерятся. Низость такая.

 3. У меня нет цензурных слов чтоб высказать своё возмущение деятельностью этих недочеловеков, которые в своей жизни не сделали ничего хоть сколько-нибудь полезного ни для города, ни для людей, ни для Украины. Завтра эти трутни здохнут в своих дорогих постелях, их закопают в дорогом гробу и поставят на них кусок дорогого гранита. И этот гранит будет единственным что они оставят после себя народу. И эти свиньи решают кого помнить людям а кого нет, по указке Киева. Мелочные пакости от мелочных чиновников среднего звена. Это их максимум. Плюнуть бы им, в их отьевшиеся рожи, смачно.

  • Не ти обирав цю міську раду, а хмельниччани і вони обрали таких депутатів, які їх влаштовують.

   Так що, Юра ,давай, до свидания! Сиди в своєму Тагілі чи де ти там сидиш і не сунь носа в українські справи.

   • З тебе такий хмельниччанин як з моєї бабуні дівка, приїхав напевно з львівської або ще там якоїсь западленської вобласті і тут гавкаєш. Звиздуй на западенщину.

    • Так вы мужчина! А почему Оля? У вас другая ориентация????? К матерным словам еще и ориентация нетрадиционная! Эти коммунисты с регионалами совсем с ума сошли!

     • Оппа, разоблоченіє Олі проізошло, браво.

     • Я с тех девушек которые хорошо знают украинский, руский и к тому же неплохо матерный. Да еще я неплохая спорцменка и могу за эти твои слова тебе неплохо по морде сездить. Ти сама нетрадиционная, таких как ти на привозе за даром роздают. Обратись к психиатру.

     • Валерик тебе что свою лапочку показать. Так ти ж несправишся

  • Во как!?!? А, что для Украины и города сделал Свердлов?

  • Юрасю, ти хоч само зрозуміло про що тут дристануло? В тебе хвороба – хронічний путінізм мозку. Це не виліковно, тому тобі вже не довго залишилося смердіти на землі. Здохнеш і сліду не залишиться. Я маю багато претензій до міських депутатів, але тут вони поступили правильно. Хтось питав, що для Хмельницького зробили Гальчевський, Трублаїні, Рубчакова… Зайдіть в інет та й почитайте; запевняю – значно більше, ніж фурманови, димитрови з усіма гайдарами разом узяті. Підтримую тих, хто за швидше звільнення міста від чужих назв вулиць. Треба депутатам швидше думати і рухатися, а ти ми їх будемо скипідарити. І справді, в нас мають бути вулиці Бандери, Шухевича, Данила Галицького, Святослава Хороброго… Це – наші герої. Що вони зробили для міста і для країни? Вчіть історію, там написано. Тільки справжню нашу історію, а не історію діми собачніка (табачніка)…

   • Може тобі нагадати скільки наших хмельнничан загинуло від кривавих бандерівців на западній. А ти провів опитування хмельниччан що так тут розгавкався. Хмельниччина це тобі не галіція і ніякого відношення до соплі стьопки бандсрери немає.

    • Юльцю, тобі не набридло розповсюджувати свої висери? Таких дебілоїдів, як ти в Хмельницькому одиниці; а так всі нормальні люди з нормальними поглядами на нашу історію і наших героїв. До речі, щоб ти недорозвинуте знало – на Поділлі також діяли загони бандерівців і населення їх підтримувало… І в нашому рідному Хмельницькому діяли бандерівці, боролися проти совєтської окупації. Ти цього не знало?

     • Воно в школу, паскуда, не ходило, а книги тим більше не читало)))

     • Ублюдок, я на відміну від тебе чудово знаю історію свого Подділя тому що я тут народилася і весь мій рід з Поділля. Ти хворе створіння, з такими як ти чмирликами вступати в дискусію неварто. Пошол на …

     • ребентроп ти наш ху….. те шо я прочитала ти за свое дряхле життя невстигнеш. А ще я можу тобі непогану по риляку зіздить, і на всьо ето ми позволим твоей жене посмотреть

     • Озабоченная девушка Оля.
      “По риляку даст”, “всих гондурасами обложит”.
      Ах, мужика тебе надо, чтоб выпорол хорошо.

  • Гітлер називав людей інших національностей “недолюдьми”. Путін називає людей інших національностей “недолюдьми”. Путін прихильник Гітлера, це вже знає весь світ. Юрій, ви теж гітлерист?

 4. Шановн!!! Треба пiвнicтю заборонити бандерiвцiв та iх погляди !!! Для цього пропоную щоб на будинках з”явились назви вулиць: БандерIвська Ганба , Дебальцевськiй котiл, Шахтарська гiднiсть, Слав”янська еднicть. Слава трудовому Донбасу!!!

  • стасю, бандерівців ніхто не зміг і не зможе заборонити, бо бандерівці – це українці. А українців (справжніх, а не таких як ти, із зіпсованою психікою) не заборонять і не знищать ні дебальцевський котел, ні так звана шахтарська гідність (ми вже побачили як ці “гідні” шахтарі вилизують жопи колишнім гопникам, типу захарчєнкі), ні так звана слов’янська єдність. Зрозумій, український потяг рухається і йому не завадить лемент і скавуління поодиноких шизоїдів стасів.

 5. Ну розумiй, це помилковий рух! Дивись, при Янику була яка-нiяка стабiльнicть, долар коштув 8 гр., Крим був наш, не було вiйни та всякого криминалу, працювали заводи, якi зараз стоять. Не треба стiльки яду, друже. На мiй погляд, зараз ми нiже плiнтуса стали з нашим кондитером, через брехню якого про дебальцевський котiл ми не дорахувались 3500 нашiх бiйцiв.

  • Не понимаю…..
   Это вате в кайф здесь ахинею всякую писать.
   Или им за это платят???
   А Стас, подскажи правду.
   Или у вас задание какое?
   Не там качаешь – это тебе не сайт Харькова.

 6. А ты что , намекаешь, что Украина не Eдина?

  • писать научись, тормоз.
   “Котіл” – это твоя голова.
   А за бойцов или их количество писать будешь, то СБУ наведается в гости, если, конечно, не с Параши пишешь.
   Поверь по IP они бегом вычислят откуда по клаве стучишь.
   У них много разных интересных методов…

 7. Навіщо це робити?
  Це можуть тільки дебіли!

 8. Давайте перші історичні джерела, шукайте в домових книгах!?

  Або дайте громаді визничитись!!!

  Проїзд Гайдара, був Проїздом Залізничників.

  При чому тут Гальчинський і його братія.

  Дайте нейтральні – найменування.
  По іншому – громада не пойме!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.