На Хмельниччині понад 400 переселенців шукають роботу

Хмельницька обласна служба зайнятості звернулася до працедавців краю із проханням надати робочі місця вимушеним переселенцям. Нині вони, як ніхто,  потребують працевлаштування, адже змушені були покинути свої домівки через анексію Криму та війну на Сході України.

Наразі у Хмельницькій обласній службі зайнятості зареєстровано понад 400 переселенців, які шукають роботу. З них 17- технічні службовці, 44 – працівники сфери торгівлі та послуг, 29 – робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин, 27 – кваліфіковані робітники з інструментами, 4 – кваліфіковані робітники сільського та лісового господарств, риборозведення та рибальства, 35 – некваліфіковані робітники. Серед них також шукачі, які мають рідкісні професії: виконавець графічних робіт, реставратор декоративних штукатурок і ліпних виробів, монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування, плавильник металу та сплавів та ін.

ОЦЗ просить усіх потенційних роботодавців посприяти у працевлаштуванні осіб, які вимушено переселились на територію нашої області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.