Сергій Лабазюк: “Розмови про те, що Дебальцеве – це наш Сталінград – не вартують тисяч людських життів”

Ситуація з виведенням українських військ з Дебальцевого – вимушений крок заради збереження людських життів, однак вона засвідчила, що військове керівництво країни не має стратегії. Таку думку висловив народний депутат України, представник Хмельниччини Сергій Лабазюк.

За словами нардепа, «мінські домовленості» в черговий раз показали, що ніякого миру немає, що це – формальність, а «режим припинення вогню» виконує лише українська сторона. Натомість противник успішно використовує мовчання наших гармат, стягує техніку, сили і продовжує оточувати українських військових.

«Думаю, мало хто вірив, що буде інакше, бо «скільки вовків не годуй, вони все одно в бік лісу дивляться». Скільки не домовляйся з терористами, вони все одно не дотримуються домовленостей і виконують свій план. А Кремль спеціально робить все для того, щоб спровокувати нашу сторону, а потім звинуватити її в зриві домовленостей і показати це на весь світ», – зазначив нардеп.

 При цьому С. Лабазюк наголосив, що в Конституції Україні зазначено, що найвищою цінністю держави є людське життя та здоров’я. Тому, в першу чергу, треба зважати саме на це.

 «Наші бійці заслужили на те, щоб вийти з Дебальцевого з честю і продовжити служити Батьківщині. Тому це не здача територій. Це – намагання зберегти людські життя. А розмови про те, що Дебальцеве – це наш Сталінград – не вартують тисяч людських життів. Так само як і зруйнований Донецький аеропорт не вартував життів наших кращих бійців», – підкреслив політик.

Нардеп також додав, що для «продовження мирної паузи» в інформаційному плані необхідно показувати та розказувати про порушення терористами та російськими бойовиками «режиму припинення вогню» та надавати такі факти всім можливим міжнародним інституціям та країнам. Результатом цього мають стати ще більш жорсткі заходи по відношенні до Росії з боку цивілізованого світу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Хотят ли путинцы войны Whether does Putin’s flock want war?
  В Хуйла не спрашивайте вы. You need not ask Fucking about.
  Спросите вы у матерей You better ask the crying mothers
  200-тых, а не в упырей. Of their suns killed by vampires.

  Спросите вы у тех ребят, You better ask of those guys,
  Что в шахты брошены лежат – That lie in the abandoned mines
  И вы тогда понять должны, And then you have to understand,
  Хотят ли путинцы, That Putin’s flock wants war,
  Хотят ли путинцы, That Putin’s flock wants war,
  Хотят ли путинцы That Putin’s flock wants… BIG WAR !
  Войны

 2. Лабазюк – курва Януковича, його підстилка , що їла крихти з стола донецьких і мила для них через своє підприємство гроші. ця сука яка голосувала за закони що спровокували збройне протистояння сьогодні прикидається овечкою. А Тараненко щось часто став його до себе пускати.

  • Кожен судить по собі. От тут Лабазюк правий, нехер на чужій крові до влади рватись. Курвами є такі майдауни як ти. Через таку наволоч як ти в Україні льється невинна кров. Будьте ви прокляті разом з вашими яйценюками, тягнибоками і прочою майдаунською наволоччю, щов ваш рід так залився кровю як сьогодні гинуть невинні люди які по майданах нескакали. Співай майдауне Эуропа.

 3. Скільки можна брудом один одного поливати?? краще зробіть щось корисне для країни!!! перервхуйте гроші на допомогу хлопцям!!! хЄЄЄЄрові патріоти

 4. згоден з ольою, всі були стадом і кричали по поводу і без ” ганьба” , а тепер всі неїхай валять на ато, а не ховаються по норам !!! це вам не в войнушки на майдані бавитись.

  • Ігорочек ! Спасибі Тобі за підтримку. У мене багато моїх рідних що у нас на Хмельниччині, що моя сестра, мій братчик, родина в Горловці, Донецьку постраждали від цієї війни. Це страшно коли рідні починають воювати по різні сторони барикад. Будь вони прокляті ці політики-майдауни..

 5. І ЦЕ Ж ТРЕБА ШОБ ТАК ЗА ЛАБАЗЮКА ЖАБА ДАВИЛА , З ЯУОЮ НЕНАВИСТЮ НАПИСАНИЙ КОМЕНТ,,, ДАВАЙ ХОТЬ НА МІЗИНЧИК СВІЙ НЕЩАСНИЙ ЗРОБИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ СКІЛЬКИ РОБИЬТЬ ЛОБАЗЮК , А ПОТІМ ГЕРОЙСТВУЙ,

 6. лабазюк тут правий на всі 100%. він в ато був не раз і знає реальну ситуацію

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.