Хмельницький ресторан “Фамілія” – безалкогольне дитяче кафе?

Ресторан “Фамілія”, що у Хмельницькому на вул. Кам’янецькій, виявляється, є безалкогольним дитячим кафе. Саме під таку діяльність підприємець отримав в оренду комунальне приміщення.

Дитячі кафе, що не продають алкоголь, сплачують у бюджет міста значно меншу орендну плату, ніж заклади харчування для дорослих, котрі торгують спиртним.  Коли строк договору закінчився, підприємець звернувся до міської ради з прохання продовжити договір і одночасно дозволити продавати спиртне. Таким чином, питання про «дитяче кафе» стало причиною обговорення на міськвиконкомі 12 лютого.

Спершу члени виконкому заявили, що кафе аж ніяк не дитяче, там обслуговують дорослих, у тому числі подають алкогольні напої, і що вони самі були цьому свідками.  Отже, орендар порушує умови договору і умови конкурсу, за яким отримав це приміщення. В результаті такої хитрості бізнесмен сплачує меншу оренду, ніж мав би, а бюджет недоотримує гроші.

Сам підприємець відповів, що його заклад працює у форматі дитячого кафе, бо там є дитяча кімната. За його словами, діти приходили у кафе з батьками, тому довелось організувати щось і для них. Стосовно алкоголю, він спочатку запевнив, що нічого спиртного не продають. Але потім почав пояснювати, що за бажанням гостя співробітники кафе можуть піти в магазин і придбати випивку.

Посадовці обурились такими заявами і спершу хотіли відмовити у продовженні договору та оголосити новий конкурс на оренду приміщення. Однак пізніше вони зійшлись на думці, що кафе – гарне, готують там смачно, а доказів продажу спиртного немає. Тому підприємцю продовжили строк оренди приміщення під дитяче кафе на три місяці.

Щоб дізнатись склад меню «дитячого кафе» на Кам’янецькій, 50, достатньо відвідати його сторінку у Facebook, або сайт відгуків на заклади харчування eatme.ua. На обох цих ресурсах міститься  пропозиції по спиртним напоям.

Фамілія

фамілія1

фамілія4

фамілія5

Ксенія Орлова

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. ЗНАЮ – ЦЕ КАФЕ НЕ Є ДИТЯЧИМ !!! А НАЯВНІСТЬ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ Є МАЛЕНЬКИМ ПЛЮСИКОМ ДЛЯ ЦЬОГО ЗАКЛАДУ!!! ТІЛЬКИ ЧОМУСЬ НЕ ЗРОЗУМІЛО- НАПЕВНО МІСТУ НЕ ПОТРІБНІ КОШТИ– ЯКЩО ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ДОГОВІР ОРЕНДИ ПІД ДИТЯЧЕ КАФЕ !!!! СПЛАЧУЙТЕ ВСІ СУМИ ТА ПРАЦЮЙТЕ СПОКІЙНО – так буде правильно !!!

  2. На лицо : нарушение целевого использования помещения. А что если сделать запрос в Ген.прокуратур и проверить местных чиновников, которые такое творят в этом городишке ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.