На Хмельниччині колишні військовослужбовці перекрили дорогу з вимогою не здавати Дебальцеве

У Шепетівському районі близько двох десятків осіб на автотранспорті перекрили дорогу державного значення Городище-Рівне-Старокостянтинів.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

Таку акцію протесту зініціювали колишні військовослужбовці з Ізяславського району, а згодом до них приєдналися мешканці сусідніх районів. Головна вимога протестуючих до керівництва держави — негайно надати підкріплення військовим, які зараз воюють у Дебальцевому, або ж взагалі вивести бійців звідти.

Фото прес-служби обласної міліції

Фото прес-служби обласної міліції

Наразі на місці події прибули представники органів влади району та керівники Хмельницького обласного управління міліції, які ведуть перемовини з мітингувальниками щодо розблокування автошляху.

Як повідомляє офіційний сайт Президента України, Збройні Сили України разом з Національною Гвардією завершили операцію з планового та організованого виводу частини підрозділів з Дебальцевого. Наразі вийшло 80% частин з під Дебельцевого.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Як на мене, то треба відвести наших вояків з тієї м’ясорубки і зайняти позиції на більш-менш рівній лінії фронту.

  2. Треба на сьогоднішній день приймати конкретні міри і бачити кінцеву ціль і тоді буде результат.

  3. пороха – пидараса, на вилы…. со всей его семьей!!!!!!!!!!!!

    • Не потрібно підписуватись чужими ніками.І для бидла пояснюю, що чиїсь сім’ї тут точно ні до чого і не несуть за те відповідальності.

      • ісімї тут ні до чого, і перекриття дороги – нісенітниця. Взагалі якась єрунда вимоги ставлять до керівництва держави, а перекривають дорогу й заважають планам простих людей, які кудись їдуть: до родичів, на роботу чи з роботи. Чому ви, маючи свої вимоги до конкретних осіб, заважаєте жити іншим? І чому ви берете на себе відповідальність за чиїсь життя? Не відводити військових з Дебальцевого? Що, краще, щоб вони там загинули? Але ж ви чомусь не там, а тут, піднявши свою ж… з дивана, дуже легко щось за когось вирішувати, розпоряджатися чужими долями і життями. Їдьте туди й керуйте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.