У Хмельницькому вшанують пам’ять загиблих під СБУ

Завтра, 19 лютого, річниця виникнення в Україні Небесної Сотні. У Хмельницькому рік тому, 19 лютого, під час протестів біля будівлі СБУ було вбито двох Хмельничан – Людмилу Шеремет та Дмитра Пагора.

57kphBo3kzA

Активісти закликають містян вшанувати їхню пам’ять. Зібрання для вшанування пам’яті загиблих відбудеться о 18:00 біля будівлі СБУ. Організатори закликають брати з собою квіти та лампадки.

“Прохання до усіх хто не байдужий, завтра прийти до будівлі СБУ міста Хмельницького з квітами та лампадками та вшанувати пам’ять розстріляних Патріотів”, – написала на своїй сторінці в соцмережі одна з активісток Аня Греснюк.

Як відомо, 19 лютого 2014 року відбувся штурм приміщення хмельницького СБУ активістами Майдану. Його закидали “коктейлями Молотова”. Вщент вигоріли 2 і 3 поверхи.

Під час штруму СБУ вогнепально було поранено 6 людей. Двоє з них, 72-річна жінка і 21-річний хлопець померли.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

 1. Таких організаторів та активістів, які знову закликають людей кудись йти потрібно притягувати до відповідальності. Ви вже один раз привели людей під режимний об’єкт. Це вам потрібно замолювати гріхи тому. що ці смерті на совісті таких як Рохов, Скоробагатий, Баєва.

 2. а за смерть вбитих не потрібно відповідати ?

  • Начальни управління СБУ Крайтор відповів і покараний, хоча він виконував свої обовязки. А такі як Рохов, Скоробогатий та інші живуть в шоколаді та ще й піаряться на цих смертях. Але Бог бачить все, прийде і їхня пора. А люди мають думати перед тим як щось робити і мають відповідати за свої вчинки.

   • такі херої як скоробогатий та рохов розплаттяться за цей злочин кровю своїх нащадків, нічого в житті непроходить безнаказано.

 3. Які ви хмельничани довбануті!!!!! Якби це була ІНША країна – поклали б вас усіх під РЕЖИМНИМ об’єктом, та ще й терористами б назвали!!!!!, а не ГЕРОЯМИ… Герої загинули на Майдані, а ви просто стадо, якому захотілось яскравих вражень…
  Привіт зі Львова

 4. а чому нихто не пише про те, що Скоробогатий має бізнес ювелірний, пов’язаний з російською фірмою “Золото Енисея” і членом “Совета казачьих атаманов”, яка була створена громадянином Росії Саламатиним

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.