Через АТО випуск хмельницьких прикордонників буде достроковим

Через проведення Антитерористичної операції на сході України на початку березня відбудеться достроковий випуск слухачів останніх курсів військових ВНЗ по всій країні. У Національній академії державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького до випуску готується близько 300 лейтенантів.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив помічник ректора національної академії, начальник прес-служби Володимир Захарчук.

Він наголосив, що після випуску курсанти не будуть одразу направлятись в зону АТО: спочатку вони пройдуть вишколи в оперативно бойових прикордонних комендатурах, і тільки після цього, якщо буде згода самих прикордонників, їх відправлятимуть на охорону державних кордонів у зоні АТО.

Також Володимир Захарчук зазначив, що цього року державне замовлення збільшено на 90% – до 400 чоловік.

Раніше випуск курсантів з прикордонної академії відбувався в кінці червня.

Як відомо, Національна академія державної прикордонної служби ім. Б. Хмельницького – єдиний навчальний заклад, де готують офіцерів-прикордонників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. что значит “якщо буде згода самих приеордонникыв???”
    получается всех простых слюсарей-сантехников-економистов по мобилизации принудительно забирают а выпускники военных учреждений не обязательно? это бред. все военные подписывают контракты они обязаны знают куда идут. и так же само милиция. всех остальных мобилизируют, а 400 тыс. милицинеров это не касается, они и дальше патрулируют города, снимают кошек с деревьев, разгоняют бомжей

      • Вообще-то никто из офицеров как нашей Академии, так и СБУ не отказываются ехать в зону АТО, независимо от возраста. Чего не скажешь о судьях и их помошниках – им повестки приходят, а они на больничные сразу же идут!!!

  2. Погранічніки там точно з першого дня. СБУ-шніків нормальних почали відправляти на Донєцк і Луганск тіки після прєдатєльства мєсних… а ті, погранци, на граніці стояли, і з сєпарами воювали самими першими.

  3. То стосовно наших всіма любімих міліціонерів то да, а за прикордонників таке гріх казати. Хлопці першими атаки приймають, так шо не треба ляля. Відправляти молодого 20-річного курсанта, який тільки-но погони надів ОДРАЗУ на війну просто недолуго!! спочатку треба підготовка бойова, а потім вже туда!!!

  4. А нічого шо малі курсанти прикордонники ше з весни на кордоні Кримом стояли, вони з офіцерами академії нашої там першими були, а з другої сторони москалі,і вистояли там. вони то точно не бояться їхати в зону АТО, а дати час на те, шоб молодий офіцер отримав досвід роботи з людьми і керування ними – потрібно, бо від нього потім буде залежати життя його підлеглих (швидше за все звичайних мобілізованих хлопаків). і цей молодий офіцер буде їх вчити всього шо знає сам…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.