Екс-кандидат у депутати облради судиться з владою за витрачені гроші на вибори, що не відбулися

Один із колишніх кандидатів у депутати Хмельницької обласної ради подав судовий позов про стягнення компенсації з обласної ради за витрачені гроші на проміжні вибори в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів), які не відбулися.

Про це сьогодні на сесії заявила депутат Світлана Лукомська.

“Кандидат подав до суду і просить відшкодувати йому моральну шкоду і компенсувати витрати, які він поніс на довиборах”, – сказала вона.

Як вдалося дізнатися “Незалежному громадському порталу”, мова йде про понад 20 тисяч гривень, які були витрачені з виборчого фонду кандидата у депутати облради. Ці кошти використані на розміщення політичної реклами, оренди біл-бордів тощо. Тепер кандидат нарікає на те, що обласна рада у повній мірі (фінансово) не забезпечила проведення позачергових виборів.

Хмельницький міськрайонний суд 27 січня відкрив відповідне провадження. Наступний розгляд справи призначений на 6 березня.

Нагадаємо, що проміжні вибори до Хмельницької обласної ради в одноманматному окрузі №22 (м. Старокостянтинів), які були призначені на 28 грудня, не відбулися через відсутність будь-якої виборчої документації, а саме – бюлетенів, протоколів, печаток.

При цьому на позачерговій сесії облради 4 грудня 2014 року депутати проголосували за виділення з бюджету 50,9 тисяч гривень на друк виборчих бюлетенів при загальному кошторисі 360 тисяч гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Із зарплати Гончара потім утримати

 2. Юстас Алексу. Аполитично рассуждаешь, дорогой.
  1.Допустим, выборы состоялись и кандидат “Х” не прошел в раду. И что, ему надо было бы бабки возвращать? Нет. Кстати, кандидату “Х”: “Гюльчатай, открой личико”.
  2.А почему Гончар должен ему компенсировать затраты? Он его что насильно заставлял регистрироваться?
  3.Кандидату “Х”: уважаемый, а Вы что рассчитывали на 100% выигрыш и за пару месяцев срубить бабла в раде?
  4.Народ! Не будьде быдлом! Посмотрите на список тех зарегистрированных депутатов и ни в коем случае не голосуйте за них осенью, хотя бы за этого праведника!

 3. Чия би корова “мичала” а ЛУКОМСЬКА краще б мовчалаІІІ Вже домичалася до того що хочеться плюнути їй прямо в лице!!! Також лізе в політику!!! з її то минулим і теперішнім !!! на гарматний вистріл не можна і близько допускати в політику!!

  • “Шановному” аяврику – ну так що ж стримує? Піди і плюнь, раз такий обізнаний про минуле і теперішнє, чи сил хватає тільки на те, щоб підгидити зтиха в коментарях під вигаданим ім”ям? Для таких, як ти, котрі сидять в кутку і спроможні лише псувати повітря, час від часу, європейське суспільство навіть і не потрібне, бо ви там будете ізгоями…нікому непотрібні люди, які тільки сходять піною від люті і заздрощів, а самі – ні на що не здатні.

 4. аяврик, а ти прикольний чувак. Вдінь памперс і піди до Лукомської, плюнь на неї. Тільки без пампернса не ходи, бо всі побачуть наслідки похода… І ще, зніми це все і кинь на ютуб, ми хоть подивимось на тебе п….здобола.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.