Велосипедисти Хмельницького випустили свій календар

Спільнота шанувальників двоколісного транспорту “Велодрайв” та мережа магазинів “Веломан-Екстрім”  днями представили перший  у Хмельницькому велокалендар. Участь у зйомках брали 12 дівчат-велосипедисток, які раніше “засвітились ” у заходах, що організовувала спільнота.

Весь календар було зроблено завдяки ініціативі шанувальників двоколісного транспорту у Хмельницькому. Ідея створити календар виникла у організаторки першого дівочого велопараду Ольги Брили, фотографом став Олександр Рейнхольд, а дизайнером Олексій Балаботкін – всі активні учасники велопарадів та інших масових заїздів. Зйомки відбувались на початку січня, проте тривалий час зайняв процес обробки фотографій та створення макету.

Для багатьох дівчат позування для велосипедного календаря стало першим модельним досвідом. “Зйомки відбувались у приміщенні одного з велоактивістів Артема Грабченко. Там не було ані спеціального фону, ані якихось додаткових елементів, лише два студійних ліхтаря. Просто зібрались люди, які люблять велосипеди та зняли календар. Я багатьох бачила вперше, але атмосфера була така, наче зі всіма знайома вже сто років”, – розповіла НГП одна з дівчат-моделей.

Як зазначає один з ініціаторів створення календаря Олексндр Калінер, це чергова спроба привернути увагу хмельничан до величезної кількості велосипедистів у місті. “Ми хотіли звернути увагу влади та громадськості на необхідність розбудови велосипедної інфраструктури у місті. Звісно, це стане актуальним лише після врегулювання конфлікту на сході нашої держави”, – сказав він.

Впродовж сезону-2015 спільнота “Велодрайв” планує провести велику кількість заходів для популяризації пересування на велосипедах у місті та загалом здорового способу життя.

Календар перекидний настінний, розмір дещо менше формату А3. Наразі його друкують лише за попередніми замовленнями.

collage1

collage2

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.