У відомстві Олуйка оштрафували змовників, які хотіли розпиляти 3 мільйони на розчистці Південного Бугу

Антимонопольний комітет оштрафував ТОВ «СпецГідроБуд Плюс» і ТОВ «Газспецбуд» в сумі на 136 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії на тендері щодо робіт з регулювання русла р. Південний Буг (розчистка) для захисту від підтоплення повеневими водами с. Холодець Хмельницької області.

Про це пишуть “Наші гроші”.

«Для участі у процедурі закупівлі товариства надали однаково оформлені документи. Такі однакові особливості оформлення не випливали з вимог Замовника та не встановлені державними чи іншими стандартами», – йдеться у рішенні АМКУ.

За даними «Віснику держзакупівель», замовником робіт було Хмельницьке обласне управління водних ресурсів.

Протягом 2013 року водне управління тричі оголошувало тендер, але договір так ні з ким і не підписали. Очікувана вартість закупівлі становила 3,31 млн грн.

Двічі торги відмінили у зв’язку з отриманням менше двох конкурсних пропозицій.

Востаннє у листопаді 2013 року на тендер подалося двоє учасників – вже згадані фірми «СпецГідроБуд Плюс» і «Газспецбуд». Однак замовник відхилив ці заявки, оскільки у складі пропозицій обох учасників були відсутні розрахунки вартості експлуатації будівельних машин і механізмів.

Підприємство «СпецГідроБуд Плюс» зареєстроване у Києві на Анатолія Рудяченка. Директором є Владислав Стефанов.

Засновником і директором київської фірми «Газспецбуд» є полтавчанин Роман Ізмайло. «Газспецбуд» має однакову адресу і телефон з ТОВ «Нові газові технології». Власником останнього є також виходець з Полтави – Олег Варвянський. Директором «Нові газові технології» є Олег Шейніков.

Також згаданий Шейніков працює директором компаній «Гідроспецстрой» і «Спецгазстрой», коли засновником там значився полтавчанин Владислав Стефанов, керівник однієї з компаній, яких оштрафували за змову.

Крім того, Владислав Стефанов є засновником ТОВ «Газ-Енерго Сервіс», частка я якому належить «Фонтіс Лімітед» (Кіпр). Ця ж кіпрська компанія є опосередкованим співвласником «Мастер-Авіа», що отримало на 49 років в оренду аеропорт «Жуляни». Контроль над «Мастер-Авіа» приписують структурам екс-нардепів від Партії регіонів Василю Хмельницькому і Юрію Іванющенку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Не у відомстві Олуйка, а в Антимонопольному комітеті. Не використовуйте методи НЛП для піару.

  Це не особиста фірма пана Віталія, а державна структура.

 2. КОЛИСЬ ХІРУП ( теперішній ХУУП) називали інститутом ОЛУЙКА < ТЕПЕР АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ називають "відомством Олуйка"- нічого не змінюється в цій державі!!! МАНІЯ "ВЕЛИЧИЯ" ЯК БУЛА ТАК І Є !!!

  • Щоб щось змінювалося – треба змінювати. А не дивитися і чекати, коли воно само змінитьтся. твоя держава – бери і змінюй.

  • Щоб щось змінилося, треба змінювати, а дивитися і чекати, коли само зміниться. Бери і змінюй, твоя держава.

 3. ХІРУП називали інститутом ОЛУЙКА, бо саме ОЛУЙКО з нічого зробив один з найкращих вузів в області

  • Скоріше люди, які в ньому працювали і навчались. Без людей жоден начальник нінащо не здатен.

   • Мені здається, що просто “начальник” ні нащо не здатний, а сильний та прогресивний керівник “гори переверне” щоб його роботу було не просто видно людям а й щоб його робота прославляла область у певній сфері. Простий приклад: ХУУП при Олуйко та теперішній університет при Омельчуку, а викладачі ті самі !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.