Кам’янець-Подільський планує придбати пересувний міні-асфальтний завод за майже мільйон гривень

Директор Департаменту житлово-комунального господарства Олександр Бабчинський заявив, що Кам’янець-Подільський планує придбати пересувний міні-асфальтний завод.

За його словами компактна установка призначена для перероблення старого кускового або відфрезерованого асфальту в готову асфальтобетонну суміш шляхом подрібнення старого асфальту. До того ж вартість такого асфальту нижча і не втрачається температура при його транспортуванні.

В коментарі НГП пан Бабчинський повідомив, що вже ведуться перемовини з кременчуцькою фірмою стосовно закупівлі нового міні-заводу.

«Він буде українського виробництва, проте з німецькими комплектуючими. Завдяки цьому його вартість знизиться майже вдвічі», – заявив профільний директор. Орієнтовна вартість техніки – 950 тис. грн.

У разі успішних перемовин асфальтний міні-завод запрацює в Кам’янці вже в квітні під час дорожніх робіт.

Нагадаємо, що цьогоріч на ремонт доріг в  Кам’янці-Подільському передбачено 8 мільйонів гривень (4 млн. грн. – на капітальний ремонт, 2 млн. грн. – на ямковий, 2 млн. грн. – на поточний)

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. вже сакури на Соборній цвітуть. тепер все місто заасфальтуємо

  2. А звідки гроші на таке обладнання? В бюджеті було закладено? Лізинг?

  3. Молодці! На потрібні речі витрачають кошти. Недорого. Такий апарат міг би кожен район області дозволити і поремонтувати свої дороги.

  4. Неплохая штучка в Хмельницком давно работает успешно

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.