На Хмельниччині збирають активістів для проекту “Доступні онкопрепарати для населення”

На Хмельниччині збирають активістів для проекту «Доступні онкопрепарати для населення».

«Дивлячись на те, що сьогодні відбувається в країні, ми розуміємо, що корупція – це те питання, яке на рівні з обороною держави треба вирішувати в першу чергу. Саме тому ми з громадською організацією Вінниці «Результат» впроваджуємо вже другий антикорупційний проект. Ми хочемо навчити людей цього змія перебороти», – розповів координатор проекту у Хмельницькій області, голова Хмельницького молодіжного клубу розвитку Степан Кушнір.

«Минулоріч не було проведено жодних тендерних закупівель онкопрепаратів. Внаслідок цього пацієнти не отримували життєвоважливого лікування. Саме тому ми обрали цей вузький напрямок для пілотного проекту. Будемо працювати над тим, щоб таке не повторилось. Ми відберемо по 10 чоловік з Вінниччини та Хмельниччини. Протягом 3 місяців вони пройдуть спеціальне навчання і почнуть працювати у напрямку протидії корупції», – повідомила координатор проекту з Вінниці, голова громадської організації «Результат» Дарія Тихонова.

Для участі у проекті необхідно заповнити анкету за цим посиланням: http://goo.gl/igtkYi. Проект фінансується фондом «Відродження».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.