Громадська рада при Хмельницькій ОДА обрала собі голову поки той в АТО

На нинішньому засіданні громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації обрано голову, двох його заступників, секретаря та лічильну комісію.

Зокрема, 69 членів громадської ради обрали своїм керівником  представника Асоціації пасажирських перевізників “Поділля” Володимира Богачука, який зараз перебуває в зоні АТО добровольцем.

“Моральність будь-якої людини, яка їздила на схід підвищується. Його моральна планка надзвичайно висока. Він гостро підходить до всіх проблем, що є в державі”, – зазначив член ГР Юрій Смаль, розповідаючи про Володимира Богачука.

Також Смаль звернув увагу, що прийняте положення не забороняє обирати головою громадської ради людину, якої немає в залі. Щодо цього точились деякі суперечки, але перемогла версія “якщо щось в положенні не заборонено – значить воно дозволене”.

Один з членів громадської ради також зазначив, що якщо голова громадської ради – учасник АТО “це буде тільки нам на користь”.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Окрім Володимира Богачука на посаду голови Громадської ради претендували також отець Іван Данкевич з благодійного фонду “Карітас” та Олександр Коліжук – з обласного осередку Федерації спортивного більярду України.  Шляхом рейтингового голосування переміг Богачук з результатом 42 голоси, його ж конкуренти мали по 13 та 33 голоси, відповідно.

Поки у голови не буде можливості з’являтись на засіданнях громадської ради його обов’язки виконуватиме перший заступник. На цю посаду члени громадської ради запропонували трьох осіб: отця Івана Данкевича, Олександра Коліжука та Аліма Міщука.

Після певних перепетій та суперечок Отець Іван попросив самовідвід, не зважаючи на те, що багато присутніх висловились на його підтримку. З явною перевагою та результатом у 38 голосів проти  17 крісло першого заступника голови громадської ради обійняв Алім Міщук.

Нагадаємо, що одночасно з посадою першого заступника громадської ради Алім Міщук є головуючим Ради Майдану.

“Я бачу роботу першого заступника так: якщо голова не хоче працювати, чи щось у нього не виходить – його треба штрикати, щоб він працював. Я думаю, що Рада Майдану зможе голові громадської ради генерувати певні ідеї. В силу положень, що вона створена при облдержадміністрації – будуть певні гальма. Треба допомогати формувати громадську думку навколо”, – заявив він.

Другим заступником голови громадської ради став Володимир Повх з обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Лічильна комісія новоствореної громадської ради нараховує 5 членів.

Наступне засідання громадської ради відбудеться у вівторок, 17 лютого. На ній планують вносити зміни та уточнення в положення про роботу громадської ради при обласній державній адміністрації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Позорисько, обрали голову богачука колишнього регіонала який агітував на виборах Хмельницький район за бандюковича – ганьба, тай понабхались божевільні із ради майдану діла не буде з тої ради(

 2. Я за розвиток громадянського суспільства , але ці громради при ода , рда , міськвиконкомах Великий пережиток – Привіт з минулого . А дивлячись ще на персоналії то стає смішно і водночас сумно : одні ті ж самі стаціонарні міські демагоги , маразмати і болтуни .А де представники креативної молоді , прогресивні практики ? Де люди дії а не маразмдемагогії? І справді сумно

  • По-перше, ця так громадська рада не легітимна, бо створена з грубими порушеннями Положення про громадські ради. Наприклад, не може бути членом ради організація, яка існує менше ніж два роки.
   По-друге, діючих організацій є багато — особливо профільних. Але ця псевдоГромадська Рада ім. Лева Бірюка їх усіх виключила бо бачте — “вона мали наглість боротися проти Ядухи у складі минулої громадської ради”.
   По-третє, ця псевдоГромадська Рада створена лише для того, щоб пана Лева Бірюка зробити губернатором…

   До адмінів цього сайту: Хлопці, а що закон “Про захист приватних даних” не для Вас? Чи Ви хочете щоб “Електронне Поділля” зробила запит — а чи є Ваша База Приватних Даних захищеною належним чином та зареєстрована у відповідності до чинного законодавства?
   ..а потім людям спам приходить!

 3. А чому не представлена ГО ДІЯ ГРОМАДИ ? Останнім часом вона досить активно себе проявила , принаймі в Проскурові

  • Їх усіх — хто діяв раніше — ВИКЛЮЧИЛИ на так званому першому засіданні…

 4. Ну це аморально обирати нового голову, поки старий на війні. Це негарно.

 5. Дія громади активно стала в позу до сьогоднішнього керівництва міста , не дуже їх люблять і в області . напевно того і не взяли

  • Ви помиляєтесь, ні до кого цей спектакль Лукащука у виконанні Бірюка не є позою до влади міста, навпаки, створена ілюзія демократії, а на сцені ті ж самі особи, що розвалили помаранчевий союз. Окрім того, просто аморально обирати людину за її відсутності або довіреності від людини, при всіх абсолютно неупереджених ставленнях до будь-якого кандидата. Крім цього порушення – жодної інформації про ГО, що бажають брати участь у роботі ГР при Хм.ОДА, зі всіх 80, знаю, як діючі, не більше 15, хоча норма щодо участі в ГР саме тому передбачає подання пакету документів та результатів діяльності за останні 2 роки. І третє – положення про ГР не передбачає участі у роботі ради чиновників виконавчої гілки влади, а такі представники є. Отож, на мою думку, громадські організації повинні формуватися знизу, а не зверху від політичних вождів, а саме – діяльність ГО умовно спрямовано по 12-17 напрямкам суспільного життя громади. Повинно формуватися по напрямкам, обирати координаторів цих напрямків і делегувати їх та заступників до ГР при Хм. ОДА. Таким чином сформуємо ГР, що враховуватиме всі сектора громадянського суспільства. А поки що маємо те, що маємо.

   • Так и снизу не получится. все равно набегут юродивые, уважаемые словоблуды, городские сумасшедшие, мелкие бесы-проходимцы и негодяйчики и начнут колотить демократией.

   • Це так! Більш того — от ті чиновники, розуміючи, що їх виженуть геть з обладміністрації як тільки буде новий губернатор від Порошенка, понастворювали собі громадських організацій і усі йдуть від них…
    Не дивно, бо і той самий Лев Бірюк створив свою Раду Майдану вже після Майдану!
    (Бо хто не в курсі — ще є Рада Майдану, яка створилася під час Майдану)…

 6. ничего не меняется , власть как и раньше лоббирует только “ручных” активистов , которые или явно слабые или попросту такие что будут только потдакивать

 7. ДІЮ не взяли бо Симчишин бачить Ковальчук собі конкурентом на мерських виборах

 8. що це за звір,Громадська рада?кого вона представляє?хто її вибирав?

 9. Весь світ насилля ми зруйнуємо, а потім …

 10. Мішук – перший зрадник майдану

 11. Ніякого впливу ця рада не має. Звичайна профанація діяльності.

 12. Рада- це дорадчий орган. І не більше ! Всі вважають , що вони будуть все контролювати!!! Хай вивчать постанову КМУ

 13. та шо ви всі сваритеся. роботи всім хватить лиш би хотіли робити. а тут видно більше побазікати.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.