Влада Хмельницького “зарубала” 59 білбордів

Виконком Хмельницької міської ради на сьогоднішньому засіданні проголосував проти розміщення додаткових 59 білбордів на території міста.

Управління архітектури, містобудування та земельних ресурсів розраховувало отримати від цих носіїв реклами 300 тис. грн. Але ця сума не переконала членів міськвиконкому.

«У нас і так місто дуже перенасичено тими білбордами. І питання 300 тис. не варте. Я пропоную не підтримувати цю пропозицію», –  запропонував заступник міського голови Андрій Капура. Більшість членів виконкому з ним погодилась.

У Хмельницькому встановлено 532 білборда. Минулого року міський бюджет заробив на них 3 млн. 343 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Дуже правильно. Давно пора бардак розвели. Таке врження, що Мельнику очі закривали. Головне звітують про зібрані гроші, Понабирали щитак., фінансисти великі. 30 тисяч від виносної реклами . Так вона на кожному кроці. якшо за це мають платити хватилоб і на дороги з головою. В Чернівцях, Вінниці такого не побачиш. А в нас бідний нечасний архітектор так мало получає.
  http://mereja.km.ua/index.php?option=com_phocaguestbook&view=phocaguestbook&id=1&Itemid=94

 2. Управління архітектури та містобудування розраховувало отримати від цих носіїв реклами 300 тис. грн… гроші отримує не управління а міський бюджет, управління має з того хіба перевірки і головний біль ))

 3. І вірно зробили. Архітектура за тими що є не може належно доглядати. Подивіться на що вони схожі, обдерті, зовсім ніякого виду, вони зовсім не прикрашають місто. А з центру міста їх взагалі треба забрати. А що робиться на вул.Проскурівській – реклама стоїть під ногами коли йдеш, треба обходити, да і не тільки по Проскурівській. А за цим хто дивиться? Ніхто мабуть з керівництва міста пішки не ходить

 4. Бігборди зносити треба а не ставити! Куди той архітектор дивиться! Ніде такого нема!

 5. А пам”ятаєте, декілька років назад, ще здається, при Ющенко , прямо на військовому кладовищі був бігборд -“Все буде добре”, при чому висів доволі довго.

  • так і після нього був біг-борд яника “країна для людей”. ми ж не знали шо то для його людей

 6. Коли це гроші були зайвими для міста.Це ж не капітальне будівництво.Хай би собі ставили та гроші у місто вкладали.Реклама-дохідній бізнес .Якщо хтось готовий за це платити-то чому б ні.Чи в б’юджеті коштів надлишок?

  • Гроші грошам рознь. Давай тобі вдома поставимо бігборд. З міста зробили базар одні кіоски і бігборди. Стидно перед приїжджими. Архітектора нема.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.