Колишній офіцер ФСБ Ілля Богданов воює разом з хмельничанами

Контррозвідка СБУ врятувала від ліквідації Іллю Богданова, колишнього офіцера ФСБ, що перейшов на бік України і захищає її разом з бійцями Правого Сектора з Добровольчого українського корпусу.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

В результаті надскладної спецоперації СБУ затримало активного учасника терористичної організації “Оплот”. У нього вилучили снайперську гвинтівку СВД з набоями.

Маркіян Лубківський зазначає, що затриману особу у січні цього року завербували співробітники російського ФСБ у місті Бєлгород (РФ). Він мав знищити Іллю Богданова, який у липні минулого року перейшов на українську сторону та у складі одного з добровольчих батальйонів брав участь у бойових діях на Сході нашої держави.

Якби затриманому вдалось виконати завдання ФСБ він би отримав значну грошову нагороду, російське громадянство, автомобіль та гарантії вивезення його родини у Бєлгород з наданням житла. Вбивство мало відбутись одразу після запланованого інтерв’ю Іллі Богданова на каналі “112”. Для того щоб увійти в довіру до ймовірної жертви, затриманий навіть зустрічався з ним, представляючись працівником Державної міграційної служби.

Як повідомили НГП в хмельницькому осередку Правого Сектору, Ілля Богданов воює за Україну у складі сьомого окремого батальйону ДУК Правого Сектора, який був сформований вихідцями з Поділля.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Таких предателей убивают везде.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.