На реставрацію та ремонт історичних пам’яток в Кам’янці хочуть виділити в 3,5 рази більше коштів

З нагоди святкування 125 –ти річчя з дня заснування Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника влада міста виділить додаткові кошти на ремонтні та реставраційні роботи історичних пам’яток . Про це на урочистостях повідомив заступник міського голови Сергій Бабій.

Так, 250 тисяч гривень підуть на реставраційні роботи в Старому замку, 42 тис. – на мури, 40 тис. – на Водяну башт, 30 тис. – на Дозорну башту, 150 тис. – на окреме теплопостачання для картинної галереї. Вперше за останні 6-8 років, 100 тис. гривень виділять на проведення археологічних досліджень. «В Кам’янці-Подільському археологічні розкопки повинні проходити щорічно», – заявив Сергій Віталійович.

У зв’язку з катастрофічним станом Кушнірської башти, на її ремонт виділяється півмільйона гривень. Ремонтом пам’ятки архітектури буде займатись «наша сама солідна фірма – «Вектор ЛТД». Власником будівельної фірми є депутат Кам’янець-Подільської міської ради Олександр Заєць.

Також планується завершити ремонтні роботи міської Ратуші. На ці потреби виділять 84 тис. грн. Утримання музею (комунальні послуги,зарплата працівникам) в 2015 році обійдеться місту в 2 млн. 100 тис. гривень. Окрім вищевказаних коштів на рахунок музею-заповідника і надалі поступатиме 15% заробітку від платного проїзду Замковим мостом.

«Все, що треба від міської влади, ми цього року зробили. Справа тільки за тим, щоб це перетворилось на хороший результат», –  резюмував Сергій Бабій.

Загалом на реставраційні та ремонтні роботи з бюджету розвитку міста  виділять близько 1 млн. 400 тис. грн, в 2014 році ця цифра складала всього 400 тис.грн, хоча бюджет розвитку торік був на 9 млн. грн. більший(2014р. – 28 млн., 2015р – 19 млн.)

В коментарі НГП заступник міського голови додав, що вчора планово-бюджетна комісія погодила дані видатки, а сьогодні цей кошторис затвердили і на черговому засіданні виконавчого комітету. Останнє слово залишиться за депутатами Кам’янець-Подільської міської ради, хоча пан Бабій майже впевнений в позитивному голосуванні за дане рішення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.