У Деражнянському районі – 46 укриттів, сховища відсутні

На Деражнянщині триває робота по обстеженню захисних споруд. Днями працівники районного сектору ГУ ДСНС, РДА, балансоутримувачі будівель державної та комунальної власності на чолі з головою РДА Анатолієм Переймою обстежили деякі протирадіаційні укриття (ПРУ), підвальні приміщення багатоквартирних житлових будинків щодо їх придатності для використання при виникненні можливих надзвичайних ситуацій.

Перший обстежений об’єкт – ПРУ № 84780 по вул. Шевченка, 27/2, який знаходиться в підвальному приміщені станційно-лінійної дільниці транспортної мережі №5.На даний час укриття майже повністю готове для використання. ПРУ розраховане на 75 чоловік, підтримується у належному стані. Інші перевірені споруди в районі містечка цукровиків знаходяться в незадовільному стані, тому на місці було намічено обсяг робіт для усунення недоліків.

Наразі, при райдержадміністрації створено мобільну групу. Вона працює у цілодобовому режимі, взаємодіючи з органами МВС, СБУ, місцевими органами влади щодо обстановки на відповідній території. Крім того, у цілодобовому чергуванні знаходиться і особовий склад ДСНС.

Усього на території району знаходиться 46 протирадіаційних укритів, сховища відсутні. З них 37 на території м. Деражня, 9 – в інших населених пунктах району. Керівників органів влади, підприємств, об’єктів господарювання, комунальних закладів, на балансі яких є захисні споруди,  зобов’язали у найкоротші терміни підвищити готовність захисних споруд для укриття населення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.