«Афганці» Хмельницького вимагають пільгового проїзду у приміському автобусі

Обласна громадська організація ветеранів Афганістану надіслала скаргу у Хмельницьку РДА щодо відмови водіїв перевозити «афганців» в автобусах маршруту «Хмельницький-Карпівці». Учора відбулось засідання «круглого» столу  щодо пільгових пасажирських перевезень за цим маршрутом. Крім  чиновників райдержадміністрації, у засіданні взяв участь і начальник автостанції №3 м. Хмельницького Іван Мандзяновський та ініціативна група перевізників району. Дана скарга стосувалась відмови перевізників надавати послуги «пільговикам» через недофінансування компенсації втрат.

Як зазначила начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Надія Гулько, нині Хмельницький район забезпечений коштами на компенсацію втрат перевізникам за перевезення пасажирів пільгової категорії  лише на 60%. Тому  перевезення пільгової категорії населення здійснюються щоденно, але з обмеженням кількості місць в транспортному засобі до 15% від пасажиромісткості за посадочними квитками, виданими касами автостанції. Однак, такі категорії пільговиків, як учасники бойових дій, інваліди І і ІІ груп, учасники АТО, чорнобильці, діти-сироти  по можливості будуть перевозитись безкоштовно, резюмувала чиновниця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Ця коза драна-Гулькіна договориться! Це вона ще буде ходити по можливості в своїй норковій шубі не тільки роботу, а і в сральник! Є закон і його потрібно виконувати! Ще ніхто доріг не приватизував! Дороги є державні!Окремою категорією осіб,що мають право безкоштовного проїзду є чорнобильці афганці, учасники АТО крапка! Ці люди в молодості віддали свій живіт,щоб інші жили !АТОвці вже ходять кругами, як ми в молодості, та сьогодні продовжуємо ходити по судах та аптеках! Не так потрібно вести розмову за круглим столом. Перевізники це не пупи землі. Якщо хтось із влади хоче поживитись на афганцях і чорнобильцях, зіткнути перевізників з нами,лобами – нехай начувається.Поки ми живі – не посміють вони лишити нас безкоштовного проїду. А ці кози в рік кози(Гулькіна,Лукомські та їхня недолуга округа) не повині дратувати нас, нехай дадуть спокійно померти. А ні! То ми найдемо можливість захистити своє право, за яке ми віддали і здоров’я і частину життя. Нехай трохи потеплішає, прийде весна, в цьому році ми постараємся скоріше засадити городи!

 2. Дійсно ці кози не роблять ніякого економічного аналізу. Розробити умови, видавати талони,щоб вести облік! Мало випадків, коли в тролейбусах на ліво,направо роздають талони на безкоштовний проїзд самі кондуктори, при цьому перекручують кількісну характеристику пільговіків, для отримання компенсації. Ось за що потрібно братись. Підтримую Вовкодрайвера,ці дісно КОЗИ – тільки підвищують соціальну напругу серед населення.Для чого створена сьогоднішня влада, для регулювання питань!

  • Люди,схаменіться,де ви на сьогоднішній день бачите владу???

  • Дурість держави – нескінченна! Введіть пластикові чіповані посвідчення і все! Посвідчення виконуватиме роль банківської картки, картки на знижки, картки на безкоштовний проїзд тощо – все як на долоні! Так ні! Потрібно щоб був бардак і можна було поцупити бюджетні кошти! Соціальна напруга не гумова! Пора щось з цим робити!

 3. Скоро будете пешком ходить,схаменитi люди!!!!!!!!!!!!!!

 4. ВОВКОДРАЙВЕРу, В. Сокирі, та інш. : Все вірно: “Є закон і його потрібно виконувти”, пільговики – їздять безкоштовно – держава компенсує проїзд!” – Це закон!. Договір на перевезення регулює порядок перевезення та розрахунків! Коли не виконується п.1 автоматично не виконується п. 2.!
  Солярка по 20 грн,(поки що). і права Галина Іванівна: “Скоро будете пешком ходить”!

  • Все вірно, але тут претензії до держави! Спочатку перевозять пільговиків і потім отримують відшкодування. Це проблеми держави як погасити витрати перевізників на перевезення пільговиків, а не страждання і приниження пільговиків! Так робити не можна! Законом передбачено безоплатне перевезення – так має бути! А прийняття рішень щодо обмеження кількості пільгових пасажирів – протизаконне і має бути скасовано!

 5. В Европе на шару никто не ездит!Афганцы ,АТосы за Советы?!

  • Не порівнюйте рівень соціального забезпечення у нас і там! Немає чого порівнювати! Там шари не потрібно! там люди не обкрадені до нитки як у нас!

  • Так, майже у всій Європі,майже ніхто безкоштовно не іздить. бо в них пенсія від 3,5 до 7000 евро, там також є особи, приймали участь у надзвичайних подіях. Суть врегулювати це питання.Раз і назавжди. Тепер я починаю розуміти, сьгоднішня влада, маю на увазі нову,що зайшла уже на пядестал, допускає елементи некоректності по віднощенню до афганців і чернобильців, АТОвці вже ходять за 10-ма сотками. землі кругами, скоро і вони підуть по судах вирішувати свої проблеми. Є уже конкретні факти, коли особи уже з вищих ешелонів нашого регіону підписують та впроваджують на свій , уже буде після цього, супер дутий не тільки авторитет, але і імідж.”білого дому”. ПОПЕРЕДЖУЮ! ЗУПИНІТЬСЯ! НЕ СПИРАЙТЕСЬ НА СВОЮ НЕОБІЗНАНІСТЬ! НЕ ЗНАЄШ ЯК ДІЯТИ,ДІЙ ПО ЗАКОНУ! ЦЕ СЕРЕДНІЙ РІВЕНЬ ІНТЕЛЕКТУ! БО КІНЕЦЬ БУДЕ ПО ЛЮБОМУ! МІЙ ДІД ГОВОРИВ,ТАК,АЛЕ КРАЩЕ,ЩОБ ВІН ПРИЙШОВ ПІЗНІШЕ. НЕГАЙНА РЕГУЛЯЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕННЯ! МЕНІ ТА МОЇМ ПОРАТИМАМ ВІДОМО – ВОЛОДІЄМО СИТУАЦІЄЮ! ЗНАЙЄМО,ЩО ЗНАЧНІЙ ЧАСТИНІ НАСЕЛЕННЯ НЕ ПЕРЕЛИВКИ, АЛЕ ПОТРІБНО РУХАТИСЬ ВПЕРЕД!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.