Пролюстрованого священика таки включили до громадської ради при Хмельницькій ОДА

Сьогодні другий етап установчих зборах громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації розпочався зі скандалу. Виявилося, що головуючого Володимира Богачука (“Асоціація пасажирських перевізників “Поділля”) мобілізували у зону АТО, а тому майже годину громадські активісти не могли дійти згоди, в якому руслі продовжувати роботу. І найголовніше, хто має право вести засідання.

Як компроміс, новим головуючим обрали Юрія Смаля (“Люстрація і народний трибунал”). Оскільки порядок денний установчих зборах громадської ради був вичерпаний ще на попередньому засіданні 5 лютого, присутні взялися за люстрованих. Головуючий запропонував включити до нової громадської ради протоієрея Івана Данкевича (Хмельницький обласний благодійний фонд «Карітас»), якого разом із іншими 11 активістами вигнали за співпрацю з минулою владою. “За” проголосувало 57 осіб із 66-ти присутніх.

Таким чином, склад  громадської ради при Хмельницькій ОДА розширився до 74 осіб. Цю кількість найближчим часом затвердить розпорядженням перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Симчишин.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” член ради Анатолій Побережний (“Хмельницька асоціація лікарів і провізорів”) заявив, що давати оцінку діяльності громадської ради при облдержадміністрації можна тоді, коли будуть сформовані всі її робочі органи.

“Робоча група при громадській раді повинна створити комісії за напрямками, подібних до комісій обласної ради. Адже на громадську раду покладені функції не лише обговорення різних питань – насамперед це контроль за діяльністю обласної держадміністрації, яка має співпрацювати з громадськими радами районів і міст. Наша рада має ініціювати процес із заслуховування будь-яких регуляторних актів, що готує Хмельницька ОДА”, – зазначив він.

Наступне засідання громадської ради призначене на 12 лютого. На ньому планують обрати органи правління і голову ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. о таки пропхали симчишин і Ко смалія на цю посаду..цікаво чи не їх рук справа “відправка” голови цієї ради в АТО???

  • Нечисть Смаль це голова громадської ради ? та якщо кожен із громадян що вважає Смаля зрадником, хапугою та лицеміром просто плюне в його сторону то це нещастя просто потоне в морі презирства

   • хворий Леха намалювався. Ти читати вмієш? Голови нема і замів нема. Будуть пізніше.

    • В тебе велика пухлина замість мізків, що ніхто не розуміє як Смаля підводять від головуючого до голови ?

     • Alex, всі знають що ти хворий клоун. все що ти пишеш дурня.
      в раді 74 людини. За кого вони проголосують той і буде головою. Смаля як кандидата навіть не озвучували.

    • НЕХАЙ СМАЛЬ СПОЧАТКУ ВІДЗВІТУЄ ЗВІДКИ В НЬОГО НОВА МАШИНА А ПОТІМ ВЖЕ ЛІЗЕ В УСІЛЯКІ РАДИ !!!

   • Народ Смаля обрали ГОЛОВУЮЧИМ на установчих зборах замість відсутнього Скоробагатого. А голову і т д і т п будем обирати в четвер в 17 годин. Хоч є приказка : “як родиться–так і житиме”.
    Пробуємо визвати природні роди.

  • радикальний радикал, голови не обирали.
   Смаль був головуючим, вів засідання і все.
   Голову і заступників будуть обирати на наступному засіданні.
   Попустися і не гарачкуй. Шахіст.

  • Яка на хрен “відправка”?!? Чоловік попросився щоб заробити учасника АТО перед пенсією. На окопах його не буде. Прослідкуй.

 2. нечисть просто підготувалася до зміни очільника ОДА і вже готова диктувати свої умови

 3. зачем нам ода. зачем обласна рада. хай громадська рада керует

 4. ох и накеруют они, смутное время

 5. шо то за бахнута на всю голову баба, що робить висновки і еволюціонує?

  • Городская сумасш..пардон активистка. Долго рада не протянет, с такими членами. все адекватные люди от туда уйдут, потому что гарантированно политизация, плюс постоянный вынос мозга, из за пустяковых и не несущих пользы вопросиков. Первый пример на лицо.

 6. находка рады этой чел с камерой, бедный уже не знает где с ней всунуться))))) папараций блин)

  • та той рижий жид з камерою вже всю раду Майдану замордував

  • Правильно делает что все снимает на камеру !!! ПО ДРУГОМУ НЕЛЬЗЯ С ТАКИМИ ДЮДЬМИ КАК БАЕВА, СМАЛЬ, МИЩУК , ….И ДРУГИЕ !!!!! МРАЗЬ -ОДНИМ СЛОВОМ!!!

   • Правильно: президент з адміністрацією, уряд, ВР, ради на місцях, громадські ради, –всі свині. Та хто ж їх обрав??????!

 7. а ще один “провізор”,який в ту раду впхався. Обласну “фармацію” похоронив зате в самого бізнес процвітає – цини жах в тих його аптеках.При будь якій владі прогнеться. Словоблуд і балабол.

 8. Таке складається враження — тупі та ще тупіші ! розшифровую – попередні були та нових обрали ! Хотілося щоб обирали нових, незаплямованих людей але до корита лізуть все ті ж свині!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.