Кам’янець-Подільський може “замахнутися” на звання “Молодіжної столиці Європи”

Представник України в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко запропонував висунути Кам’янець-Подільський для участі в конкурсі «Молодіжна столиця Європи 2018».

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.

«Молодіжна столиця Європи» – це звання, що присвоюється європейському місту на період до одного року, протягом якого місту буде надана можливість продемонструвати, через багатогранну програму, свою молодіжну політику крізь призму культурного, соціального, політичного та економічного життя міста.

image003

Місто-переможець буде вважатися офіційним партнером Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи і уповноваженим на реалізацію відповідних проектів Європейського молодіжного форуму та європейських інституцій.

Як повідомив “Незалежному громадському порталу” радник Кам’янець-Подільського міського голови Володимир Хмелюк, лише сьогодні місту надійшли відповідні роз’яснення щодо участі в конкурсі.

«Попередньо, я думаю, що ми будемо подаватися на конкурс і в Кам’янця-Подільського є всі шанси стати лауреатом, а може навіть і переможцем», – повідомив Володимир Хмелюк, додавши, що «одним з напрямків розвитку туристичної сфери міста є бізнес-туризм. Це важливий інструмент для популяризації міста та залучення іноземних інвесторів».

«Всі важелі та інструменти, які можуть посприяти розвитку туризму міста, в тому числі, і в першу чергу – міжнародного, ми використаємо», – резюмував радникміського голови.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. була колись в цьому місті, дуже красивий

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.