У хмельницьких кравців вилучили псевдо”адідас” і “найк” на 4 мільйони

Працівники сектору захисту прав інтелектуальної власності управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС на території міста Хмельницького викрили діяльність підпільного цеху з виготовлення фальсифікованого спортивного одягу із нанесенням логотипів відомих світових брендів.

Про це повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області.

На підставі ухвал Хмельницького міськрайонного суду працівниками міліції було проведено 9 санкціонованих обшуків у цеху та місцях збуту товару, в ході яких було вилучено фальсифікований одяг, устаткування з матрицями для нанесення логотипів та інші товарно-матеріальні цінності на загальну суму майже 4 мільйони гривень.

Також було з’ясовано розгалужену мережу розповсюдження даного фальсифікату на речових ринках обласного центру.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ УМВС України в Хмельницькій області Олександр Федорович, слідчим управлінням за фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 229 «Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару» Кримінального кодексу України.

Подібні дії караються штрафом від 10 тисяч до 15 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого та з конфіскацією і знищенням відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувалися для її виготовлення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Такие барыги еще и больше всех стонут и льют крокодильи слезы, что все плохо,что им на 100 грв. больше платить надо. Не 200 в месяц а 300, налога. А товаров на лямы.

    • Можно подумать, они реально выдавали этот продукт за оригинал. Увеерен. что все их покупатели прекрасно знали, что покупають отечественный продукт хорошего качества по приятной цене. Поэтому отнюдь не фальсьфикация, может быть имитация. Но что поделать. если наши люди массово обожают носить на себе разнообразные надписи, которые, по их мнению, делают их образ более трендовым. В нашем случае это всевозможные адидасы, абсолютно не котирующиеся в развитых странах, но пользующиеся безграничной любовью нашего населения.

  2. НЕВЖЕ ? ЕДЕЛЬВЕЙС ?

  3. Такі “бариги” створили китайське економічне диво. А наші псевдо-патріоти воліють захищати іноземні корпорації, аніж ввласних виробників.

  4. Едельвейс не робить адідаси. Лоханулися з коментом. ))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.