8-й полк спецпризначення хочуть зробити козацьким

Рада козацьких отаманів Хмельниччини 3 лютого ухвалила звернення до Президента та міністра оборони України про присвоєння 8-му полку спецпризначення звання козацького.

Таким чином козацький рух, в котрий входять і військові, вирішив розпочати боротьбу за українізацію української армії. Своє прохання козаки підтвердили науково-історичним обґрунтування від свого Академії Наук України.

Заступник командира спецпризначенців Михайло Федорук на засіданні Ради козацьких отаманів розповів, що у 8-му полку схвально поставились до пропозиції козаків.

«Це питання було винесено на раду офіцерів, і більшістю голосів було вирішено підтримати присвоєння полку звання козацького. Це дуже важливо в наш час. Сподіваємось, що це звання стане для нас своєрідним оберегом, щоб кулі не брали і шаблі минали, щоб хлопці повертались до дому живими й здоровими», – пояснив він.

В разі, якщо високі чиновники підтримають ініціативу, частина отримає власний прапор та ще один неочікуваний і цінний подарунок: козаки пообіцяли передати полку прапор Українського вільного козацтва, під яким воювали війська Скоропадського, Петлюри та Української незалежної республіки на початку 20 століття.

Хоча хмельницький полк спецпризначення став першим, кому вирішили присвоїти таке звання, козаки розраховують, що хвиля українізації армії найближчим часом прокотиться по всій Україні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Дебіли!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.