РПР: з січня ЦНАПи Хмельниччини отримали повноваження з оформлення землі

З січня 2015 року перелік послуг кожного Центру з надання адміністративних послуг в Хмельницькій області повинен розширитися щонайменше на 15 послуг із оформлення землі, що стало можливим завдяки тиску Реанімаційного Пакету Реформ на Кабінет Міністрів для прийняття відповідного розпорядження. Серед нових послуг – реєстрація земельної ділянки, внесення відомостей до Державного земельного кадастру та інше.

Як повідомили регіональному прес-центрі РПР, робота у більшості ЦНАПів налагоджена лише формально.

«Ми проводимо регулярний моніторинг якості надання адміністративних послуг у всіх регіонах України. Серед головних проблем ЦНАПів на сьогодні – обмеженість переліку послуг, відсутність бланків та охорони, погані приміщення, неналежний графік роботи. Багато з цих недоліків стали наслідком ігнорування органами виконавчої влади діючого законодавства в сфері надання адміністративних послуг та супровідних документів»,– зазначив експерт з публічного права, голова правління Центру політико-правових реформ, експерт Реанімаційного Пакету Реформ Ігор Коліушко.

Загалом в Хмельницькій області сьогодні діє 26 центрів надання  адміністративних послуг.  Один ЦНАП приблизно розрахований на 50 тис. жителів регіону. Зокрема, мешканцям Славутськоого району в місцевих ЦНАПах пропонують скористатись 72-ма видами адміністративних послуг.Це при тому, що в Україні сьогодні нараховується близько 1500 адміністративних послуг (за даними Мінекономрозвитку), із них на місцевому рівні – близько 300. Проте акцент має робитися на найпопулярніших (базових) послугах, яких приблизно 100.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.