Сергій Лабазюк: керівництво Верховної Ради затягує процес прийняття законопроекту щодо персонального голосування

Керівництво Верховної Ради затягує процес прийняття законопроекту № 1744 щодо персонального голосування та відповідальності народних депутатів за фальсифікацію голосування. Про це заявив автор законодавчої ініціативи, нардеп Сергій Лабазюк.

 Майже щотижня активісти та журналісти піднімають проблему неперсонального голосування депутатів у Верховній Раді. Останній раз було зафіксоване явне порушення Регламенту під час голосування за Держбюджет-2015», – зазначив він.

За словами С. Лабазюка, група «Воля народу» вкотре наполягає на запровадженні сенсорної кнопки, що дозволить вирішити цю проблему раз і назавжди.

«Ми піднімали питання щодо розгляду проекту закону вчора на Погоджувальній Раді. Наш законопроект (№1744) внесено ще 14 січня цього року. Є позитивний висновок Головного науково-експертного управління й рекомендації прийняти його за основу. Але на рівні керівництва парламенту немає належної підтримки даної ініціативи і далі слів діло не доходить. Натомість створюють додаткові перепони, які заважають розгляду та прийняттю законопроекту», – наголосив нардеп.

При цьому С. Лабазюк додав, що група «Воля народу» звертається до керівництва Верховної Ради з вимогою не затягувати процес.

«Не треба створювати зайві ніякіаробочі групи. Ми вимагаємо вже на четвер, 5 лютого, внести законопроект до порядку денного Ради, а комітету з питань Регламенту доручити прискорити його розгляд і до 4 лютого надати свій висновок. Прийнявши норму про сенсорну кнопку Верховна Рада зупинить ганебну практику “кнопкодавства” і нарешті зробить крок від суцільного популізму до персональної відповідальності кожного з депутатів”, – підсумував політик.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. НГП, вам регіонал Лабазюк почав гроші платити, що ви його тут піарите?

 2. Давно пора принять этот закон, сегодня смотрел Раду так пол зала не было на месте, кто тогда голосует за законы?

 3. Пускай Серик ответит: Его голос “за” будет за снятие депутатского иммунитета. понятно что “жизнь не улучшить” простому народу, так хоть чему то условному порадуются.
  .

 4. Як кажуть в народі – Чи я б корова мукала, а його б мовчала. “Борець за справедливість” добивається законності. Сидів би і мовчав, довів з регіоналами країну до війни, і ще дозволяє собі критикувати. Цинізму не має меж!!!!!

 5. , ну хоть хтось мукає про справедливість, а війна почалася через, якщо ти пам’ятаєш, коли Яцик і все інше до влади прийшло, а на щот регіоналів не спорю свою частку в те внесли.

  • Логіка ватників наступна – або наша влада, або ми беремося за зброя. Навіть якби англійська королева очолила трон – вони б воювали, патамуша нє свой мужик.

   • І всі повинні терпіти їні капризи.

    • свободівська чумка на западній і без війни порозкрадала не меньше. Це по твоєму яка “логіка” ? Бидла свободівського ?

 6. А з приводу закону, треба, бо в край обнагліли

 7. як не соромно сам винен у тій біді що зараз в Україні. нічого людяногл немає!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.