У двох надсучасних тролейбусах Хмельницького встановлять відеореєстратори

Два надсучасних нових тролейбуса марки “Електрон”, придбаних КП «Хмельницькелектроавтотранс», вже повністю укомплектовані і готові до виходу на рейси.

Затримка першого рейсу була спричинена тим, що хмельницька влада заборгувала заводу-виробнику 4 млн. 452 тис. грн. за ці транспортні засоби. Не були залагоджені і деякі бюрократичні процедури.

тролейбус

За словами директора КП «Електротранс» Віктора Паламарчука, виробник наразі вже дав дозвіл випустити тролейбуси до повної оплати. Найближчим часом із заводу на підприємство прибудуть електронщики, щоб навчити хмельницьких колег ремонтувати нові тролейбуси.

«Ще мають приїхати представники інспекції з Києва, які повинні обстежити тролейбус, присвоїти бортовий номер і дати добро на експлуатацію. Під час роботи електронщиків ми ще повинні встановити систему Wi-Fi, зовнішнє озвучення і відеореєстратор у салоні. Все це займе до двох тижнів. Це дійсно надсучасні тролейбуси. Сьогодні в Україні працює лише одна така машина під заводським номером 1, у Львові. У Хмельницькому їздитимуть тролейбуси під заводськими номерами 2 і 3», – розповів Віктор Паламарчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Навіть важко уявити скільки грошей було вкрадено при закупівлі.
    Ну дуже там потрібен wi fi, враховуючи постійний контингент (переважно пільговики) і те, що їх буде аж 2.

    • Да почему, учитывая метаморфозы с валютой, цена приемлемая, посмотрите в интернете. Троллейбус красивый, приятно будеть ездить. Вот бы поменять весь парк на такие. А еще одеть кондукторов в красивую униформу… закачаешься

  2. Пільговиків з червня вже не буде. Скасовують пільги для пенсіонерів.

  3. “Надсучасні”, а башмак під колесо ніколи не завадить (див. фото). Башмаки входять у комплектацію, чи це у Хмельницькому так укомплектували? Сміх і гріх.

    • Все правильно. Троллейбес на приколе, еще не на линии, по технике безопасности башмак и должен быть. Или будем возмущаться когда кого-то придавит?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.