На Хмельниччині лави «УДАРу» покинули голови більше половини місцевих організацій та депутати

Про свій вихід з партії «УДАР Віталія Кличка» заявили днями 17 голів районних та міських організацій та 21 депутат місцевих рад від цієї політичної сили. Тепер уже колишні «ударівці» пояснюють свій вчинок тим, що не бажають працювати під керівництвом новобраного голови Хмельницької обласної організації партії Василя Міракіна.

«Для кожного з нас «УДАР» був не черговим проектом, а частиною життя. Ми вірили та сповідували ті принципи, які проголошувала партія – демократія, рівність, побудова європейської держави. Задля втілення у життя цих принципів ми одними з перших вийшли на Майдан та стали в авангарді Революції Гідності. І дуже шкода, що тепер нам довелося стати свідками «політичного рейдерства» у лавах власної партії. Адже по-іншому назвати «захоплення» нашої обласної партійної організації Василем Міракіним ми не можемо», – кажуть колишні «ударівці» Хмельниччини.

Усе почалося з парламентських виборів. Олександр Корнійчук, який очолював Хмельницьку обласну організацію партії «УДАР» з моменту її створення, у вересні минулого року змушений був припинити своє членство в цій політичній силі. Він, як і більшість «ударівців», балотувався до Верховної Ради у списках партії «Блок Петра Порошенка».  Залишившись фактично без керівника, місцеві партійці після виборів стали готуватися до конференції, на якій і мали обрати нового голову організації.

«Саме у цей час з’являється Василь Міракін, якого ніхто з нас не знав раніше. Він заявляє, що домовився з київським керівництвом партії про те, що стане новим головою Хмельницької обласної організації партії «УДАР». Звісно, така заява викликала у нас подив та обурення. Бо ми ніяк не могли второпати, звідки узялася ця людина і як вона, не пройшовши з нами Майдан, може претендувати на якесь лідерство у партії», – каже Неля Шпулак, колишній прес-секретар Хмельницької обласної організації партії «УДАР».

Утім, хмельницька обласна конференція, яка скликається наприкінці листопада, не відбувається. Представники центрального виконавчого комітету партії, які приїздять на неї, пропонують делегатам з усієї Хмельниччини обрати головою обласної організації партії саме Василя Міракіна. А коли місцеві партійці не погоджуються із цим, просто зривають зібрання, призначаючи Міракіна в.о. голови «УДАРу» на Хмельниччині.

«Після такої конференції кілька найактивніших голів міських та районних організацій поїхали до лідера партії Віталія Кличка. Просили його втрутитися у ситуацію та дати нам можливість самим обрати людину, яку вважаємо достойною очолити партійну організацію. Кличко пообіцяв розібратися та не допустити конфлікту», – кажуть екс-«ударівці».

Проте 16 січня знову проходить конференція Хмельницької обласної організації партії «УДАР». Цього разу у Києві. На неї найнятим автобусом їдуть делегати від кількох районних та міських організацій, яких, за словами колишніх «ударівців», не зрозуміло хто і коли делегував. І саме на цьому київському зібранні Василь Міракін стає головою Хмельницької обласної організації партії «УДАР».

«Ми не можемо погодитися з таким рішенням партії, адже воно суперечить усім тим принципам, за які ми боролися під час Революції Гідності. Тим паче, ми не бажаємо співпрацювати із людиною, яка через незрозумілі кулуарні домовленості, досягає поставленої мети. Крім того, Василь Міракін уже встиг скомпрометувати себе скандалами, зв’язками з одним із хмельницьких олігархів та представниками Партії регіонів. Після Революції Гідності, в якій брав участь кожен із нас, співпраця з такою людиною є неповагою самих себе та тих цінностей, які ми відстоювали та продовжуємо відстоювати сьогодні», – кажуть колишні «ударівці».

Попри заяву про вихід із лав «УДАРу», колишні партійці обіцяють, що не полишать активної громадської діяльності на благо людей та України.

zv1

zv2

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 46

 1. Я ВСЕ ЗРОЗУМІЛА!!!!!!!!
  Мене розвели!!!!!!!!!!
  Я тут джинсу пишу, а мені навіть полторуху не віддали!!!!

 2. Неля, а нам за заказуху “на правах реклами” коли бабки віддаш?

 3. Колись я підставлялась сама а зараз здоровенько мене підставили

  • Боти самі задають питання та самі на них відповідають…убогі)))))
   Думаю що незабаром ми побачимо колишніх ударівців у новому політичному проекті

 4. Старими обличчями не варто псувати нові проекти,

 5. ГОТУЄТЬСЯ ( а точніше вже готова) програма ПЕРСОНАЛІЇ ! В ній ХВАЛЯТЬ Лесю стЕБЛО !!! ПОСМІЄМОСЬ !!!!!

 6. Ті хто триндять і вірять , що Василь Міракін погана людина і в партію він попав за допомогою грошей то по-іншому я ніж дебілами назвати не можу . Ця стаття була замовлена на Василя Міракіного щоб розказати який він поганий . Я його знаю особисто і він дуже хороша людина й не раз виручав мене….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.