У Нетішині реанімують старий-добрий сценарій “скинення” міського голови?

Депутати Нетішинської міської ради створили депкомісію “Тимчасова контрольна комісія НМР по перевірці представництва інтересів НМР в органах судової влади України”, куди ввійшли 22 обранці.

Про це повідомляє “Нетішинська самооборона” з посиланням на ГО “Пост громадського контролю”.

“Неофіційна мета цієї комісії – виявити, а правильніше, “накопати” максимум недоліків у роботі міського голови (Олександра Супрунюка – НГП) з подальшим усуненням його з посади, або ж, як мінімум, зробити його більш зговірливим, враховуючи, наприклад, що крісло керівника ЖКО стало вакантним. Досвід усунення (спочатку – намагання приручення) мерів у наших депутатів вже є, достатньо пригадати, як у 2012 році вони усунули від посади Ольгу Омельчук. Судячи з усього, створення такої комісії – лише перший крок, спрямований проти О.Супрунюка”, – йдеться у повідомленні.

Мер Нетішина Олександр Супрунюк. Фото з "Фкйсбуку"

Мер Нетішина Олександр Супрунюк. Фото з “Фейсбуку”

Рішення про створення групи було прийнято 27 січня на сесії міськради.

Довідка НГП. 25 травня 2014 року на позачергових виборах міського голови Нетішина за Олександра Супрунюка віддали голоси 36,6% виборців, що дало йому можливість перемогти.

13 березня 2012 року більшість депутатів Нетішинської міської ради проголосувала за висловлення недовіри міському голові Ользі Омельчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. Самооборона мовчала б а не займалась відстоюванням інтересів місцевого князька преподобного. Незаконно депутат козлубський вирішив перевести тимчасову споруду в постійну. увійшло туди не 22 депутата а всього 5. Крісло керівника ЖКО заняте на нього мер призначив Калінського. Нетішинська самооборона хоч і допомогає для АТО збором з мешканців коштів але прикривається АТО. Зокрема в спірному приміщенні знаходиться самооборона і вона зацікавлена в цьому питанні. Є комісія не хай працює. Знач є чого боятися коли такий шум підняли самоборонівці.

 2. Преподобний тут до чого ? Риги звикли містом керувати от все їм і не до вподоби : ні Омельчук, ні Супрунюк їх не влаштовують. Краще б ніж гавкати на нормальних людей розслідуванням злодіянь ригів би зайнялись горе-фальше–патріоти

  • А до того, що місцевий мер є “маріонеткою” в руках Преподобного і Ко і дуже вигідний як Преподобному так і самообороні, яка як правильно виразились у попередньому коментарі прикривається проведеною роботою для військовослужбовців АТО.

 3. А НГП необхідно фільтрувати інформацію, яку вони видають нагора, бо якщо будете передруковувати все, що пише самооборонський та препобненський журналіст Руслана Чернюк, то вас закидають помідорами та втратите довіру до читача. Дуже вже розпоясалась та нетішинська сомооборона, кругом пхають свого носа, а самі ігнорують закони, бо закони їм не писані. Альтруїсти, блін

 4. Регіонали в Нетішині ніколи не керували. Депутів міської ради від “Партії регіонів” було всього декілька, а сам депутський корпус налічує 40 депутатів. Так що не треба пургу гнати, вже й так загнались, нехай би і Преподобний і Коваль показали свій патріотизм і самі пішли добровольцями в АТО.

  • Депутатів від ПР всього -3, але як же уміло вони все сколотили! Ну і звичайно не обійшлось же без допомоги прихованих та явних тушок-зрадничків із демократичних партій ) Перелічити ??

  • Шановна, ми тебе вже по-твоєму сарказму впізнаємо!
   Ти є захисниця РИГІВСЬКА та мажорів,
   ТИПУ- ЧЕРВОНЮК ОЛЕГ, який видає себе за “борця із корупцією”. Займись корисною справою,
   ДОПОМОЖИ йому НАВЕСТИ ЛАД У БУХГАЛТЕРІЇ !!!

 5. Хоча Коваль не піде, бо струганув четверо дітей

 6. Ти дивись як ботики активізувались…

 7. а хто такий Преподобний? що який батюшка? ))

 8. Якщо ті руки нічого не брали, то чого боятися результатів комісії. А може брали, то тоді є сенс кричати “держи вора”!

 9. Просто в маданівського мера же рилье в пушку тому він боіться цієі комісіі як чорь ладона. Якщо нічого не має комцсія нічого не знайде. А самообоні требасопельки витерти та самим йти в АТО!!!! А Івана коал наташа не пустить бо він нічогоі не вмирішує.

 10. о, тролів понабігало. ригі містом не рулили? а те, що після того, як ольгу зняли містом керував скакун – радник і довірена особа ядухи, це не риги керували??? на приміщення наїхали через те, що там розміщенна самооборона в тому числі. в них з організації вже четверо хлопців в ато. а вам аби сидіти і хаяти всіх підряд.

 11. ольга сама просилася до ригів но вони побачили що то вона таке і поморозили її)

 12. Комісія напише, те що треба, висновки будуть такі: Місто втратило земельну ділянку вартістю 10 млн.грн (по курсу 25 грн за 1 дол.). Мера відсторонити, а його місце займу я – МУРЧАК. Першим рішенням підпишу віддати цю земельну ділянку Ненаситному з оплатою за її оренду 1 грн. в рік, а за це місто отримає квартиру в підвалі для інваліда. Ненаситний збудує там дом по ціні за 1 м2 в 10 раз більшу ніж в Рівному. Ось так 10 млн отримає Ненаситний і я якісь % на будущі вибори. А вибори виграє об”єднання СВОБОДА РИГАМ.

 13. Ти не МУРЧАК ТИ МУДАК!!!!!!!

  В мера рівень довіри при його обрані зашкалював. На сьогоднішній день він його просирає протираючи штани на посаді мера. Роботи на посаді щось треба. Місто при його правлінні загинається.

 14. Мера зневажають і є за що. Стоянку віддав, хоча перед виборами обіцяв цього не робити, по програмі своїй сам не може сказати. Нічого путнього і хорошого він не робить. Стіну розмалював – красавчік, да.

 15. Ви всі мудаки, про свої сраки тільки і думаєте! Коментатори херові! Почніть з себе!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.