У Шепетівці перейменують вулиці на честь Бандери, Шухевича, Петлюри та інших видатних діячів України

На пленарному засіданні чергової 65 сесії Шепетівської міської ради 6 скликання було вирішено перейменувати  17 вулиць  і провулків міста.

Про це повідомив головний сайт Шепетівки. Під час розгляду питання  депутати  врахували і пропозиції комісії з перейменування вулиць, і думку місцевих громадських організацій. Перейменування має на  меті усунення наслідків панування тоталітарної ідеології колишнього СРСР на території міста та встановлення історичної справедливості, виховання патріотизму, увічнення пам’яті видатних діячів і подій України.

Зокрема, депутати вирішили перейменувати ряд вулиць міста: вулицю Барського – на Курортну, Ватутіна – на Степана Бандери, Енгельса – на Князя Святослава, провулок Енгельса – на провулок Князя Святослава, вулицю Комінтерну – на Ольги Кобилянської, Комсомольську – на Героїв Крут, Котовського – на Генерала Шухевича, провулок Котовського – на провулок Генерала Шухевича, вулицю Куйбишева – на Січових Стрільців, Луначарського – на Симона Петлюри, вулицю Рози Люксембург – на Княгині Ольги, вулицю Кірова – на Максима Залізняка, провулок Кірова – на Максима Залізняка, вулицю Червоноармійську – на Сергія Оврашка, провулок Червоноармійський – на провулок Сергія Оврашка, вулицю Крупської –на вулицю Андрія Молодики, провулок Крупської – на провулок Андрія Молодики.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Страна идёт в большую жопу,а этим дебилам больше нечем заняться?

  • лучше бы чайку выпили, а то галасуют берут.

   от этих улиц калбаса непадешывеет. водка тоже.

 2. Мико́ла Фе́дорович Вату́тін – один з полководців, що очолював оточення 330-тисячного угрупування гітлерівських окупантів під Сталінградом. Проявив себе як воєначальник на Курській дузі, використовуючи танкові корпуса для забезпечити високих темпів прориву оборони противника. Саме під його командуванням звільнено Київ.

  Так чим завинив Україні генерал армії Ватутін, окрім того, що був смертельно пораненим бандерівцями із засідки?

 3. У 1920, у віці дев’ятнадцяти років, М. Ф. Ватутін добровольцем вступив до лав Червоної Армії. Військову службу розпочав рядовим бійцем 3-го запасного стрілецького полку в Харкові, у вересні 1920 року брав участь у знищенні армії Махна в районі Луганська і Старобельська, а через місяць був направлений до Полтавської піхотної школи. Курсантам цієї школи доводилося не лише опановувати знаннями, а й брати участь у боях проти загонів українських повстанців. У лютому 1921 року Ватутін був прийнятий до РКП(б).

 4. Прийде час і ці суки-бандерівці ще понесуть відповідальність і за Бабий Яр і за Хатинь і за все!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.