У Хмельницькому комунальні служби демонтують з автошляхів “сервісні знаки”

У Хмельницькому комунальні служби мають намір демонтують з автошляхів “сервісні знаки”.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив начальник спеціалізованої монтажно-експлуатаційної дільниці комунального підприємства по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Юрій Хамрик.

Він зауважив, що демонтаж здійснюватиметься на підставі приписів Державтоінспекції. Зокрема, у грудні минулого року комунальники отримали завдання прибрати з доріг вивіски “Шиномонтаж” на вулицях: Чорновола (у районі пивзаводу); Чорновола, 56; Західно-окружна (в’їзд до Царсього села), перехрестя Старокостянтинівського шосе і Озерна; Пілотська, 77 (знак “Автомагазин”), Молодіжна-Інститутська (знак “Стоматологія”).

163230_w640_h640_shinomontazh

“Сервісні знаки мають демонтовуватися нашою комунальною службою спільно з представником ДАІ. Вони встановлені самовільно. До речі, у Хмельницькому є багато таких знаків, які без узгоджень, висять на проїзній частині”, – наголосив Хамрик.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Супер! Тепер стане краще жити!. Невже не можна працівникам ДАІ просто сказати працівникам відповідних обєктів, щоб виправили знаки, які висять з порушеннями. Чому для цього потрібно створювати, якісь комісії, їздити по всьому місту (списувати бензин)?????????????????????????? А все для того, щоб заставити купити новий знак у “потрібних людей”, зняти гроші (офіційні та неофіційні) за погодження розміщення знака, поставити галочку “про проведену роботу” і розмістити подію як новину на відомому вебресурсі!. …….. НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ………………..!

  2. ““Сервісні знаки мають демонтовуватися нашою комунальною службою спільно з представником ДАІ. Вони встановлені самовільно. До речі, у Хмельницькому є багато таких знаків, які без узгоджень, висять на проїзній частині”, – наголосив Хамрик.”””

    А ЧОМУ НЕ ВСІ? ЧОМУ ТІЛЬКИ ОКРЕМИХ ОБЄКТІВ?

    • вам хтось зіпсував настрій?

      • Ні,…..!!!!! .Просто надії були інші. Сьогодні прем”єр міністр звинуватив місцеві органи влади у невиконанні “РЕФОРМАТОРСЬКИХ ЗАКОНІВ” органи місцевої влади…………. Я працівник органів місцевої влади. – ЖОДЕН РЕФОРМАТОРСЬКИЙ ЗАКОН НЕ НАДХОДИВ НА ВИКОНАННЯ —- (ЇХ ПРОСТО НЕ БУЛО…… РЕФОРМАТОРСЬКИХ)…….. повірте : – просто надії були інші……! До речі….. незабаром заявлять про необхідність змін до закону про державний бюджет (кардинальних….) ……., а надії були інші…..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.