Під Донецьким аеропортом зник “кіборг” з Кам’янця-Подільського

У Донецькому аеропорту зник безвісти Лізвінський Валерій Іванович,  49 –ти річний «кіборг» з Кам’янця-Подільського.

Про це повідомляє сайт 0372.ua

«Валерій займає посаду помічника командира аеромобільно-десантного батальйону з оперативного забезпечення, 80-а аеромобільна бригада. Призваний Кам’янець-Подільським військкоматом 5 вересня 2014 року. З 28 листопада перебував у м. Костянтинівка Донецької області. 6 січня відбув на ротацію в Донецький аеропорт. Востаннє з ним був зв’язок 16 січня, близько 15-16-ї години. В розмові повідомив про використання так званої «хімічної зброї» – «Нас чимось травлять».  Після 19-ого січня жодної інформації про нього не маємо. За нашими даними,у списках поранених, вбитих і полонених відсутній», – розповіла дружина зниклого «кіборга» Майя.

1 (3)

Родичі зверталися до командира батальйону — у нього немає жодної інформації. Командир лише сказав: «Я знаю Валерія, як дуже порядну людину». Мобільний телефон не відповідає — абонент не може прийняти дзвінок.

У Валерія Лізвінського є особливі прикмети, за якими його можна впізнати: дуже велика ямка на бороді, на голові є жировик і кілька помітних шрамів від видалення жировиків.

Рідні звертаються по допомогу до усіх, кому хоч щось відомо про місцезнаходження Валерія Лізвінського і просять повідомляти будь-яку інформацію про нього на моб. тел.0937436365, 0974724822 (дружина Майя).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.