Фірмі Мандзія ще на три місяці пролонгували маршрути “Купави”

Виконавчий комітет Хмельницької міськради продовжив товариству з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс» договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому на 3 місяці.

Таке рішення було ухвалене на засіданні виконкому 22 січня.

Це означає, що перевізник «Рембуд-транс», який є переможцем одного з блоків пасажирських перевезень у Хмельницькому, паралельно возитиме хмельничан за блоком перевізника ПМП “Купава”, якому суд анулював ліцензію.

Крім того, міська влада утворила комітет з визначення робочого органу по організації забезпечення роботи конкурсного комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Як писав НГП, начальник управління транспорту і зв’язку міськради Петро Кузьмін заявив, що новий конкурс з перевезення проведуть у березні 2015 року.

Довідка НГП. 22 грудня 2014 року Вінницький апеляційний адміністративний суд повністю задовольнив апеляційну скаргу Управління Укртрансінспекції у Хмельницькій області щодо анулювання ліцензії на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”.

Загалом “Купаві” належило десять пасажирських маршрутів Хмельницького: 1, 9, 18, 24, 24а, 27, 35, 41, 46, 46а.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником ТОВ “Рембуд-транс” є депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій. Керівником цього підприємства зазначається тесть Мандзія Микола Щерба.

У липні 2014 року пан Щерба разом із Петром Стецюком входили у засновники ПМП “Купава”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Какая важная новость! Автор все еще в долгах?

  2. Гнать надо Мандзия в шею, нашелся “манаполист”, еще и цену поднять протягивает. Найдется много желающих ездить по его маршрутам и дешевле.

  3. Що ж це робиться, поміняли шило на мило, Щерба це тесть Мандзія, тобто теоретично , йому віддали те що фактично йому належить, от схему крутанули, но нічого, народ не дурниці, свою оцінку дасть!

  4. З Мандзія такий перевізник, як з мене іспанський льотчик! Ганьба, що в міста не має комунального підприємства?

  5. Да, якось нагло і нечесно. Шо той Мазій такий наглий. Ганьба

  6. Подобається мені наша політика! Всі факти на яву. І все продовжує діяти.. МОЛОДЦІ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.