У Кам’янці-Подільському водій втратив роботу через невидачу квитків

14 січня цього року міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич на вимогу громадських активістів підписав розпорядження про створення тимчасової робочої групи щодо перевірки діяльності комунального підприємства «Комунтранссервіс». Нагадаємо, що багато учасників громадських слухань не погоджувались з підняттям вартості проїзду в комунальному транспорті через те, що існує «сіра схема» необілечування пасажирів. Таким чином, за словами активістів, кошти від продажу квитків осідають в кишенях керівництва та водіїв і підприємство є збитковим.

Як повідомив НГП голова тимчасової робочої групи Сергій Харламов, громадські активісти приступили до перевірки КП і вже зафіксували певні порушення.

«Міська влада не дуже хоче надавати документи з розрахунку(вартості проїзду, – НГП), тобто вони надали лише загальні цифри. Ми запросили аудиторську перевірку, щоб подивитись, як вони перевіряли підприємство «Комунтрассервіс». Наразі є така спільна думка комісії, що вони(міська влада, – НГП) готують до банкрутства це підприємство», – заявив Сергій Харламов, додавши, що «допоки існує «сіра схема обілечування», ніколи це комунальне підприємство не буде рентабельним».

За словами голови громадської ради Валентини Магілат, в середу було зафіксовано факт не видачі квитків пасажирам на 21 маршруті. Натомість директор комунального підприємства повідомив, що водій «сам зреагував на цю подію та написав заяву на звільнення». Проте членів комісії це не влаштовує: вони вимагають від директора КП не просто приймати заяви на звільнення від недобросовісних водії, а й звільняти їх «за статтею».

Інформацію про звільнення водія підтвердив НГП також директор КП «Комунтранссервіс» Руслан Воронюк.

За результатами повної перевірки члени робочої групи обіцяють оприлюднити резолюцію, де вкажуть на недоліки підприємства та можливі шляхи їх подолання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. А чи знає шановний НГП, що у Кам’янці-Подільському немає такої організації, як Громадська рада. Пані Магілат придумала собі посаду і відверто бреше людям. Не вірите? Зверніться в юстицію. А якщо я завтра назвусь вам головою якогось Громадського контролю чи кимось іншим, ви теж будете посилатись на мої коментарі?

  2. а чи знаєте ви,що люди тепер братимуть все під свій контроль..а ваша юстиція куплена так як і всі контролюючі органи..так що давайте не будемо тепер викручуватись. пізно..скоро вам і сімашкевичу і всій гоп-компанії прийде кінець…

  3. так що не прикривайте злочинців які їздять на іномарках…вони їздять,а ви пахайте за копійки,і шкрябайте на хлібчик. який коштує 10 гривень..подумайте,чи вартує воно того? чи потрібні нам такі службовці…гнати їх всіх треба..і в шию патикою

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.