Позачергові вибори хмельницького мера можуть обійтися у 1,5 млн. грн

Позачергові вибори міського голови Хмельницького можуть обійтися у 1,5 млн. грн.

Про це йдеться у статті “Тест на градоначальника”, що розміщена на НГП.

Так, за попередніми підрахунками голови Хмельницької міської виборчої комісії Віталія Шведа, потреба коштів на проведення позачергових виборів міського голови Хмельницького становить 1,4-1,5 млн. грн., з яких близько 1,1 млн. грн. — це зарплата членів виборчих комісій.

Згідно з проектом постанови Верховної Ради, фінансування виборів буде здійснюватися за рахунок коштів цільової субвенції з державного бюджету України.

Як відомо, Верховна Рада хоче призначити позачергові вибори міського голови Хмельницького на 22 березня 2015 року.

Хмельницький міський голова Сергій Мельник на позачергових виборах до Верховної Ради був обраний нардепом у 187 одномандатному окрузі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Краще б вони вирішили підготувати місто до виборів шляхом проведення тотальної перевірки стану комунального майна, його ефективного використання на протязі вісьми років каденції управлінцями міської ради, а за висновками надали оцінку діям виконавчої влади міста і заклали орієнтир новообранним депутатам і голові міста, що потрібно городянам і громаді від них, які наповнюють міський бюджет і не отримують кращого стану міста для комфортного проживання в ньому, і не спостерігали за постійним дерибаном своєї власності!

 2. Кожна людина має право обирати та бути обраним, це право ніхто не може ні відібрати ні скасувати. Тому гроші це – другорядне в даному випадку.

  • А ВИРІШИТИ ЦЕ ПИТАННЯ ДУЖЕ ПРОСТО. ЧОМУ ЧЛЕНАМ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ МАЄ ПЛАТИТИ ДЕРЖАВА? НЕХАЙ ЇМ ПЛАТЯТЬ ПАРТІЇ, ЯКІ ЇХ ВИСУВАЮТЬ ТА САМОВИСУВАНЦІ НА ЦЮ ПОСАДУ ВОНИ Ж МАЮТЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ОФОРМЛЕННЯ КАБІН, ТРАНСПОРТ, НЕОБХІДНІ КАНЦТОВАТИ, ОРГТЕХНІКУ ТОЩО І НІХТО НЕ ОБМЕЖУЄ ЇХ У ПРАВІ БУТИ ОБРАНИМ НА ПОСАДУ МЕРА ЧИ ДЕПУТАТА. ТІЛЬКИ ЗА ЦЕ УЖЕ ТРЕБА ПЛАТИТИ. АДЖЕ УРЯД, ПРИ ПІДТРИМЦІ ДЕПУТАТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ, ТАКОЖ ОБРАНИХ НА ДУРНЯК, НАМАГАЄТЬСЯ БРАТИ ПОДАТКИ З ПЕНСІЙ, СКАСОВУЄ БЕЗКОШТОВНЕ ХАРЧУВАННЯ ШКОЛЯРІВ, СОЦІАЛЬНІ ДОПЛАТИ НЕЗАХИЩЕНИМ ВЕРСТВАМ НАСЕЛЕННЯ ОБМЕЖУВАТИ ЗАРПЛАТУ ВЧИТЕЛІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ІНШИХ КАТЕГОРІЙ, ПРИДУМУЄ ІНШІ ФОРМИ ОБДИРАННЯ НАСЕЛЕННЯ. А КАР’ЄРИСТАМ ЗАБЕЗПЕЧУЄ ПРОРИВ ДО ВЛАДИ НА ХАЛЯВУ

 3. Якщо, не дай Боже, депутати обласної ради проголосують за виділення коштів на проведення дострокових виборів у Хмельницькому, Шепетівці, Старокостянтинові, то їх імена обов’язково надрукувати в обласній та районних /де їх вибирали/ газетах, по радіо і телебаченню. Нехай виборці побачать і почують, яку гниль вони закинули в орган обласного самоврядування, який покликаний берегти кожну копійку обласної не дуже багатої казни.
  всеобласна ганьба таким депутатам!

 4. Юстас-Алексу (Alex)
  “Тому гроші це – другорядне в даному випадку”.
  Дружище!, Так дай пацанам 360 штук и они тебе обеспечат и направо и налево. И ты еще откат получишь

 5. Юстас-Алексу (Alex)
  Аполитично рассуждаешь, да. Киев в данном случае ничего не дает. Все местные деньги. Потому и шум-гам!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.