Олена Павлюк: “Існує змова з метою заволодіти державним ЗМІ”

В день, коли міськрайонний суд Хмельницького визнав колишнього генерального директора “Поділля-центр” Олену Павлюк винною у вчиненні адміністративного правопорушення “Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів”, “Незалежний громадський портал” розпитав її про обставини цієї справи.

Фото moyagazeta.com

Фото moyagazeta.com

— Ви відповіли судді, що довго не з’являлись на засідання, бо боялись за своє життя. Хто і як вам погрожував?

— Терор на мою адресу триває вже більше року. І це не можна назвати ніяк інакше, ніж політичним замовленням.

— Чому саме політичне? Ви займались політикою?

— Я працювала на ТРК майже 23 роки. За цей час і в політиці була також. Генеральним директором стала 4 роки тому. Довкола цієї посади завжди була досить серйозна боротьба, саме політична. А все, що відбувається навколо мене зараз, робить одна людина, котра претендує на посаду генерального директора.

— Хто саме?

— Власкор. Це видно було і на відео, яке ви розміщували на порталі. (Далі Олена Павлюк демонструє копії анонімок і звернень з проханням перевірити діяльність «Поділля- центр». Частина з них підписана головуючим на Раді Майдану Алімом Міщуком – ред.).

Останнім часом у вигляді різноманітних анонімок, звернень методично виливався бруд на мене, декого з моїх колег, а особливо на членів моєї родини. Остання ж кляуза, хоча більше це схоже на донос, стала приводом для перевірки і, відповідно, судового позову.

Мета одна – усунути мене від посади і, очорнивши моє ім’я, позбутися мене, як конкурента. Я розцінюю це, як політичне замовлення, бо ця особа зараз фігурує, як один із претендентів на посаду гендиректора.

— Давайте повернемось до погроз. Як саме вам погрожували? Що це були за люди? Що вони казали? Де це відбувалось?

— Це відбувалось і раніше біля ТРК «Поділля центр», на вулиці, і біля мого дому. Погрожували моїй донці. Через ці погрози ми кілька разів виїздили з країни.  Коли мене намагалися люструвати в кабінеті губернатора, це були одні люди, коли приходили до телерадіокомпанії – інші.

Ось фото за 20 лютого 2014 року, коли до мене прийшли і сказали, що це мирна акція, а самі почали тишком нишком ,знизу наносити мені побої (показує фотографію синців на руці).

— Ви знімали побої?

— Ні. І дуже даремно, бо після цього потрапила до лікарні ще й з гіпертонічним кризом.

— А коли Вам погрожували на вулиці, ви намагались зняти їх на відео, сфотографувати, записати на диктофон?

— Це все робилось або в темряві, або несподівано для мене.

— Тобто, вони підходили, щось казали і відходили?

— Це були нецензурні висловлювання, тому я не хочу повторювати.

— Але погрози життю були?

— А Ви вважаєте, що ця фотографія – не доказ погроз життю?

— Щодо суті судової справи. Ви не визнаєте себе винною у вчиненні адміністративного правопорушення “Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів”?

— Я вважаю і досі, що, по-перше, основною діяльністю ТРК є виготовлення і розповсюдження теле- та радіопрограм, а це більше стосується закону про культуру. Навіть відносимося до профспілки культури. Ми програми робимо, а не ділимо землі чи розподіляємо фінанси та інше.

По- друге, моя донька працювала ведучою і режисером 10 років, а мама – заввідділом відео фонотеки і (на громадських засадах) вела архівну роботу 14 років. Тож не я їх брала на роботу. І про це знали всі. Я генеральним стала 4 роки тому, а закон вийшов тільки в 2013 році.

А по- третє, відповідно до закону, згідно з яким винесено вирок, навіть в разі повідомлення, результатом мало би стати звільнення таких працівників, бо переведення в інше підпорядкування не можливе. І тут правова колізія.

Вони захищені Конституцією і Цивільно-правовим кодексом. Їх звільнення потягнуло би так само судові позови стосовно мене, та ще й виплату компенсації їм за весь період відсутності на роботі.  Та й за що?

За те, що одна приносила регулярні доходи для ТРК, будучи ведучою програми, а фото другої за сумлінну працю тричі поспіль заносили на дошку пошани обласного архіву? І вони не просто числилися на ТРК, а сумлінно працювали.

Раніше, до речі, це називалося династією і викликало гордість. Ми навіть на десятиріччя компанії, під час святкування, в прямому ефірі виводили всіх наших працівників разом з їх рідними, пишаючись цим. А одну пару навіть офіційно одружили на сцені. Хоча це вже не важливо – після всіх знущань мої і мама, і донька звільнилися за власним бажанням.

—  Тобто, Ви не вважали, що можете порушити закон та умови свого контракту?

—  Ні.

— Адвокат сказав, що Ви будете оскаржувати рішення суду.

— Я прийму рішення суду, хоч вважаю його неправильним. Та й сенсу немає, я звільнилася з роботи саме через тиск, який методично на мене чинився.

— Вважаєте, що суддя була необ’єктивна? Підозрюєте хабар, адміністративний тиск?

Я вважаю, що закон в Україні, як дишло. Його можна трактувати по-різному.

Розмовляла Ксенія Орлова.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 49

 1. А я молодець, плювати на всіх хотіла! Тепер дивіться на мене щодня і дусіться! Ха, ха, ха! Я найкраща, найвродливіша і найхитріша від вас усіх! І чудак біля мене такий, як моя доця

 2. Люди !Остановитесь!Неужели вы не понимаете,что ваша злость,ненависть,ложь вас и погубит.ВЫ обрекаете своих детей,внуков да и весь свой род .Что у вас в душе,то и в вашей жизни. ОДУМАЙТЕСЬ!!!!!!! Может еще не поздно.

 3. Особисто я персонально не знайомий з Оленою Павлюк.
  Для мене знайомство з людиною означає перш за все знайомством з її позицією – особливо на такому історичному переломі, який був започаткований Майданом.
  .
  В ті гарячі морозні місяці 2013-2014 року, коли сцена на Майдані в Києві була дірява від куль беркутівців, викристалізувалося усвідомлення: бути таким прохолодним до долі України могли тільки негідні її представники!..
  .
  Пам’ятаю, як тоді від Ради Майдану я відвідав зі своєю колегою іХмельницьку ТРК “Поділля”, щоб вручити в письмовому вигляді наше бачення Державної доктрини в інформаційній сфері.
  .
  Я був спантеличений звісткою, що в той момент, коли на Майдані лилася кров, а згодом Путін вступив у Крим і так необхідна була патріотична позиція ТРК , Олена Павлюк була …в “плановій відпустці”.
  Екземпляри наших звернень були передані як заступнику Олени Павлюк, так і шефу радіокомпанії.
  .
  Незважаючи на залишені в тексті звернення наші контактні телефони, керівництво ТРК не знайшло можливості відреагувати на наше звернення.
  .
  А в тому зверненні є посилання на Доктрину, підписану ще в 2009 році Ющенком, де визначено для ТРК завданням сприяти пропаганді НАЦІОНАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОГО ПРОДУКТУ.
  .
  Що зробила Олена Павлюк для реалізації тої доктрини протягом 2009-2013 рр.?
  Транслювання ВИКЛЮЧНО російської попси, що перемежовувалася україномовною рекламою, з одночасним триманням нашої пісні і наших фільмів в аудіо-теках-“тюрмах” і запасниках-“тюрмах”, доводить – НІЧОГО.
  Може, праведна сльоза по Небесній сотні сподвигла пані Олену одуматися і працювати на Україну?
  .
  Якби ж то… Аж до самої її відставки.
  .
  Ось і все, що я хотів сказати про моє знайомство з позицією Олени Павлюк.

  • Ви, пане Анатолій, будете ще більше спантеличений, коли дізнаєтеся, що Павлюк стала представником Нацради у Хм. області. Подала документи! Конкурс 4 лютого!

 4. А кошка слушает да кушает !

 5. Заберіть вже патрет павлюк! Надоело!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.