Екс-гендиректору “Поділля-центр” Павлюк присудили 1700 грн штрафу за корупцію

Хмельницький міськрайонний суд визнав винною  колишнього директора державної телерадіокомпанії «Поділля центр» Олену Павлюк  за ст. 172 (7) Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів».

Таку постанову суд виніс сьогодні.

Також Феміда присудила Павлюк 1700 гривень штрафу.

Адвокат обвинуваченої заявив про оскарження рішення суду.

Крім цього, на засіданні суддя поцікавилась, чому підсудна ігнорувала судові засідання. Олена Павлюк відповіла, що частково хворіла, а частково боялась за своє життя. Її адвокат пояснив, що невідомі люди підходили до Олени Павлюк на вулиці і ображали (хоч доказів не надав), тому його підзахисна боялась з’являтися в публічних місцях.

Як доказ загрози в залі суду, адвокат надав фото активістів, що приходили в судове засідання з вимогою розглянути справу по суті.

Суть справи полягає в тому, що у «Поділля центрі», котрим керувала Олена Павлюк, працювали її донька та мати. Це є порушенням антикорупційного законодавства і умов контракту Олени Павлюк з Держрадіомовленням.

Директор регулярно підписувала накази про преміювання, де разом з деякими іншими працівниками були її родичи. Вона також не повідомила своє керівництво про наявний конфлікт інтересів.

Проте Олена Павлюк не визнала себе винною на тій підставі, що донька і мати не були в її прямому підпорядкування: між ними були керівники структурних підрозділів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Конечно, кто ж признает себя виновным!

  2. В звязку з цим пригадую слова, вже покійного прокурора Славутського району Лужнякв Г.С.: “ще не один бандит не сказав, що хоче в тюрму”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.