Генпрокуратура взялася за київського слідчого, який причетний до конфіскації газу фреон у Хмельницькому

Генеральний прокурор України Віталій Ярема доручив провести службове розслідування та зареєструвати кримінальне провадження за фактом протиправних дій слідчого в особливо важливих справах слідчого відділу прокуратури м. Києва молодшого радника юстиції Ярослава Боровуса.

Про це повідомляє офіційний сайт ГПУ.

За попередньою інформацією встановлено, що під час проведення слідчих дій у Хмельницькому Я. Боровус знаходився у стані алкогольного сп’яніння і вчиняв незаконні дії.

Проведення службового розслідування доручено управлінню внутрішньої безпеки Генпрокуратури, а розслідування кримінального провадження за фактом самоуправства – Головному слідчому управлінню Генеральної прокуратури України. Результати службового розслідування мають бути надані до 18.00 год. 14 січня 2015 року.

За результатами проведення службової перевірки будуть прийняті відповідні рішення щодо притягнення прокурорських працівників до дисциплінарної відповідальності і поінформовано громадськість та ЗМІ.

У ГПУ зазначили, що Боровус  у 2007 році був звільнений за власним бажанням з органів прокуратури і працював адвокатом, але в листопаді 2014 року був знову зарахований до органів прокуратури. Наразі в ході службової перевірки вивчаються причини звільнення і службові характеристики прокурорського працівника за місцем попередньої роботи.

Як писав НГП, бійці батальйону “Золоті ворота” спільно зі старшим слідчим з особливо важливих справ прокуратури Києва Ярославом Боровусом 13 січня конфіскували зі складів хмельницького підприємця газ фреон на орієнтовну суму 3 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.