Бійці батальйону “Золоті ворота” “віджали” у хмельницького підприємця фреон на 3 млн. грн

Бійці батальйону “Золоті ворота” спільно зі старшим слідчим з особливо важливих справ прокуратури Києва Ярославом Боровусом конфіскували зі складів хмельницького підприємця газ фреон на орієнтовну суму 3 млн. грн.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив член ВО “Свобода” і голова громадської організації “Люстрація і народний контроль” Юрій Смаль.

За його словами, 13 січня близько шостої вечора шість бійців батальйону “Золоті ворота” зі зброєю та в балаклавах у супровіді слідчого і невідомого чоловіка, який представлявся власником товару, приїхали до хмельницьких складських приміщень (вул. Курчатова, 122/9) і самочинно конфіскували у дві фури газ фреон. Газ зник у невідомому напрямку.

“За моїми припущеннями так званий київський бізнесмен найняв  “Золоті ворота” і слідчого, купив рішення суду і думав, що Хмельницький – це провінція, звідки безшумно можна вивезти товар”, – сказав свободівець.

Смаль додав, що слідчий Боровус мав рішення київського суду на проведення слідчих дій за адресою Курчатова, 122, що за фактом не відповідає вчиненим подіям.

Крім цього, очевидці стверджують, що слідчий Боровус перебував у стані алкогольного сп’яніння.

У коментарі НГП начальник хмельницької міліції Василь Птащук заявив, що за фактом відкрите кримінальне провадження за статею 356 ККУ (Самоправство) і проводяться слідчі дії.

“Бійці  батальйону “Золоті ворота” допитані у якості свідків. При собі вони мали пістолети Макарова і автомати Калашникова (карабіни), на які були відповідні дозволи. Проводиться досудове розслідування”, – зазначив міліціянт.

Птащук сказав, що наразі з’ясовується місце знаходження фур, на яких вивезли газ.

Представник Генерельної прокуратури з питань внутрішньої безпеки Сергій Власюк повідомив НГП, що рішення по слідчому Боровусу прийматиме особисто Генпрокурор Віталій Ярема.

“За заявою потерпілої особи, мешканця Хмельницького факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Є сповідання, що будуть об’єктивно встановлені всі обставини законності проведеного обшуку у складському приміщенні, у тому числі фізичний стан осіб, котрі проводили обшук”, – наголосив Власюк.

Відео Волонтер Поділля

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. 90-ті повертаються, до вирішення питань, по-ходу, бізнесменів, з одної сторони підключили бійців і правоохоронців, а з іншої активістів – мабуть і одних і інших не за безплатно

 2. придурок ти саша.Якби знав Смаля такої дурниці не писав би.Свободівці молодці голими руками взяли бандюків

  • Таке бидло як смаль нічого просто так не робить…

  • lustrator 13 я знаю Смаля як облупленого, цей слизняк якби жив як нормальний сімейний чоловік а не шлявся по курвах, то жінка би не вигнала з дому як останю шльондру, і не має чому удівлятися що він кормиться підножним кормом

 3. це точно!!! А як ти думаєш lustrator 13, як Смаль взнав за то все, чи ти думаєш, шо “шановні” свободівці під кожним складом ввечері чатують? вчіться трохи думати…..

  • Отож бо, Смаль ніби з владою бореться, а тут у розбірку двох шахраїв поліз. Хоча б флакон поставив?

 4. Смаль-люстратор? Хто уповноважив ? Треба створити ГО “Люстрація люстраторів” та поставити худобу у стойло й

 5. Смаль-люстратор? Хто уповноважив ? Треба створити ГО “Люстрація люстраторів” та поставити обраного” у стойло його ж методами

 6. Самопроголошений безробітний туніянець важає себе люстратором і бере участь у всіх проплачених акціях де є грошовий конфлікт!А то що смаль був у стані алкогольного сп’яніння то це і без експертиз зрозуміло з вигляду цего чучала….Нікчема який позорить ВО “Свободу”!!!

  • ти негодишся і в “подметки” СМАЛЯ. Цій людині ми повинні бути ВДЯЧНІ.От таких людей як Смаль потрібно ставити до влади.Саме завдяки хлопцям із ВО”СВОБОДА” у Хмельницькому ще більш-менш порядок.

   • Та це створіння смаль обділений інтелектом і за своє життя навіть не робило…про яку владу ви говорити!Ви напевно не при своєму розумі!Смаль це типоdt хамло, яке шукає де наживитись…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.