Під Хмельницьким може вирости хімічний завод

На землях колишнього військового містечка №61 (село Івашківці Хмельницького району) може з’явитися хімічний завод.

Про це йдеться в публікації “Індустріальний парк на Хмельниччині: бути чи не бути?”, що вийшла на НГП.

“Ось приходить ФОП О.С. Польова, яку, до речі ніхто в очі не бачив, оскільки приїжджають лише її представники. Забирає в оренду 24 приміщення, 25 га землі. Натомість нібито обіцяє працевлаштувати близько 200 чоловік, а громада отримає 8 млн. грн. Каже, що буде займатися хімічним виробництвом (засоби захисту рослин). А де відповідні дозволи? Погодження з екологічними громадськими організаціями? Якщо завтра розіллють якусь хімію, хто нестиме за це відповідальність?” – наголосив депутат Хмельницької районної ради Леонід Козловський.

Водночас депутат райради заявив, що є потенційний інвестор, який готовий зайти в індустріальний парк (саме за землях колишнього військового містечка громада Хмельницького району розглядає створення індустріального парку як інструменту  для залучення інвестицій та швидкого економічного зростання – НГП), побудувати завод з виробництва олії, вкласти інвестицій на 25 млн. дол.. США.

Довідка НГП.  Індустріальні парки – це значні інвестиції у реальний сектор економіки; використання земель, не придатних для ведення сільського господарства; нові робочі місця; збалансування внутрішнього ринку; розвиток експорту та імпортозаміщення; добробут та соціальна стабільність населення

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Зашибісь! Ще такої хімічної хрені нам тут не вистачало! Всі мудаків в тій хімії і топити!

  2. egdgdfgfgdgdfg

  3. Ото радість від індустріального парку. Весь цивілізований світ займається будівництвом парків високих технологій, а ми займемося індустріалізацією і хімічним виробництвом. Шоб люди позеленіли-посиніли від цього гімна. Швейну фабрику збудуйте на двісті робмісць – то хоч безепечно для навколишінього середовища буде.

    • Не водіть громадськість в оману! Навпаки, замість індустріального парку хочуть побудувати завод (хімічне виробництво) по захисту рослин!
      НА ТЕРИТОРІЇ ІНДУСТРІАЛЬНОГО ПАРКУ ХІМІЧНОГО ВИРОБНИЦТВА НЕ БУДЕ! Сфера діяльності індустріального парку: ХАРЧОВА ПЕРЕРОБКА! (Харчова промисловість)

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.