Хмельницькі комунальники розраховують, що нардеп Мельник “виб’є” в уряду, щонайменше, 20 тролейбусів

Комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” розраховує, що колишній мер, а нині народний депутат Сергій Мельник пролобіює закупівлю, щонайменше, 20 нових тролейбусів за урядовою програмою, що діяла 2013 року.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив директор КП “Хмельницькелектротранс” Віктор Паламарчук.

“Урядова постанова №909 передбачала співфінаснування на загальну суму 80 млн. грн. Тобто 40 млн. грн дає держбюджет, ще 40 млн. грн виділяє Хмельницька міська рада на закупівлю нових тролейбусів. Але головний промах цього документу в тому, що він діяв тільки до кінця 2013 року. І його не продовжили у 2014 році”, – пояснив він.

За словами Паламарчука, у 2013 році “Хмельницькелектротранс” підготував відповідну тендерну документацію на закупівлю тролейбусів. Проте революційні події в країні відкинули на задній план оновлення тролейбусного парку.

Також протягом 2014 року вартість одного тролейбусу майже вдвічі.

“Ми вели переговори з нашим колишнім мером і діючим народним депутатом Сергієм Мельником на предмет відновлення дії урядової постанови № 909. Він пообіцяв максимально цьому посприяти. Адже в постанові вартість тролейбуса становила 1,8 млн. грн, а зараз на ринку – майже 3 млн. грн”, – сказав Паламарчук.

На думку директора КП, у нинішньому парку тролейбусів потрібно списати 85 одиниць, який відпрацювали свій термін.

Нагадаємо, що 11 грудня 2013 року Кабінет міністрів України погодився співфінансувати закупівлю 46 тролейбусів для комунального підприємства “Хмельницькелектротранс”.

Крім цього, у передвиборчій програмі Сергія Мельника було записано придбання 60 тролейбусів за рахунок Державної цільової програми розвитку міського електротранспорту на період до 2017 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Кандидати в своїх передвиборчих програмах багато обіцяють , але виконують далеко не все обіцяне!

  2. він виб’є але харобить в 10 раз ато й 30 разів більше …що за ті відкати можна весь буде парк оновити…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.