Сергій Лабазюк: «Держбюджет-2015 – це війна проти власного народу»

Країна отримала головний фінансовий документ на 2015 рік, який спрямований на тотальну економію стосовно громадян, підвищення навантаження на місцеві бюджети та прогресивне збільшення міжнародних кредитів замість розвитку українського бізнесу. Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лабазюк, аналізуючи головний фінансовий документ країни на наступний рік.

За його словами, для більшості простих громадян 2015 рік стане роком виживання.

«Не можна назвати реформами шалене обрізання соціальної сфери, підняття тарифів за межі розумного, введення «драконівських» податків. Очевидно, що бюджет збираються наповнювати не за рахунок своїх олігархів, а за рахунок зниження соціальних виплат, зменшення пільг. Тобто, в цілому наповнювати бюджет будуть за рахунок кишень найбідніших. Судячи з того, що заклав Уряд в бюджеті, Україна для нього – чужа країна. Головне, що продемонстрована готовність переступити через людей в ім’я досягнення критеріїв МВФ», – наголосив С. Лабазюк.

Як зазначив нардеп, автори пакету бюджетних «реформ» переступили через Конституцію України, Регламент Верховної Ради та мільйони громадян. Підготовка й голосування податково-бюджетних новацій – це відверте нехтування інтересів українського народу. Оскільки досі невідомо, за що в цілому проголосували народні депутати 28-29 грудня. Правовим нігілізмом стало фінальне голосування за проект Державного бюджету України на 2015 рік, коли парламентарії були навіть позбавлені можливості ознайомитись із фінальним документом. У підсумку – депутати проголосували за «кота у мішку».

«Реальна державна політика далека від конституційних норм – в її основу замість суспільно-прийнятних державних соціальних стандартів гідного життя й гідної праці покладено ідею соціальних мінімумів виживання: мінімальна зарплата, мінімальна пенсія, прожитковий мінімум, який не переглядався останні роки», – підкреслив С. Лабазюк.

Натомість, за його словами, Уряд не здійснює ефективних заходів для легалізації значної частини тіньового бізнесу, боротьби з «оптимізацією» податкових зобов’язань, збільшення оподаткування заможних верств, додаткового оподаткування тютюнових і горілчаних виробів, що принесло б до казни держави значно більше доходів, аніж всі разом взяті антисоціальні обмеження.

Нардеп зазначив, що провів консультації з місцевими громадами, після яких чітко вирішив не підтримувати бюджетні «реформи» 2015.

«Я також вражений позицією окремих колег із Хмельниччини, які підтримали такий антисоціальний бюджет», – наголосив С. Лабазюк.

При цьому політик додав, що депутатська група «Воля народу», до якої він входить, готова приймати участь у конструктивній роботі для виведення України із кризи. Однак лише в тому випадку, якщо це не суперечить інтересам народу України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 20

 1. Яценюк – уніатське бидло.

  • Яценюк православний. Він уродженець Чернівецької області, а Буковина православний край.

   • о це вже пізд.ож. буковина це православний край а от яйценюх грекокатолик. Україною керують жидо-уніатські шовіністи.

  • Уніати живуть на Галичині і Західному Поділлі, також в Закарпатті є.

  • Удивительно!!!!! А законы 16 января????? Почему тогда не было возмущений у этого господина???? Страшно было???? А теперь можно разговаривать???? Лицемер!!!

 2. Дурень , той Лабазюк , а не вражений від голосування.
  Покайся-Сусанін !
  Антикорупційне бюро -це твій “товариш” на наступні роки.
  А народ сам справиться , без “Волі народу”, піжони.

 3. Цікаво, а вихрещений в Православній церкві жид Шмерл Лабазюк забув, коли в партії регіонів голосував обома руками за диктаторські закони 16 січня?

  • а ти в якій вихрещена. напевно в тебе бабця з галіції з уніатських ублюдків. Богдан Хмельницький мечем рубав сморід уніатський і до збруча вирубав.

 4. Яке моральне право має С. Лабазюк говорити про власний народ, якщо рік тому цей пан голосував проти власного народу? Його перекошена від вічної брехні фізіономія чого тільки вартує. Шкода, що це ходяче непорозуміння знов пролізло у Раду.

 5. Хлопці, там цього разу таких поналазило… шо Лабазюк – це ще квіточки. тепер маємо ягідки

 6. Лабазюку погано ,бо прийдеться платити за Мерсеред s63amg 25000грн.,Рендж ровер 25000грн., BMW X6 25000грн та хату 12000грн. Це те ,що знає народ. Йому погано!!!

 7. не підмазуйся Лабазюче вже всі це давно заявили!

 8. Яке моральне право скотина, що голосувала 16 січня 2014 року, має бекати?

  • жидо-бандерівське бидло понаприймало ще більше диктаторських законів і на крові до влади дорвалося. чо ти не бекаєш а може ти з сук галицьких то в такому випадку пиз.уй на гуцули тварь бандерівська.

 9. Тепер всім ясно – для чого пішов Лабзюк у ВР України?! Щоб лобізювати закони України під себе і таких як він!

 10. бандера – .уйло, уніати – бидло.

 11. А хіба бюджет-2015 – це не закони 16 січня???!! це ще гірше

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.