Влада Хмельницької області надала пропозиції іноземним інвесторам з будівництва електростанції

Сінгапурська компанія Zhiyuan Energy conservation & protection co.ltd одержала пропозиції від влади Хмельницької області для будівництва електростанції з переробки біомаси.

Про це сказав виконувач обов’язків голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин на прес-конференції зі ЗМІ у понеділок.

“М’яч на полі інвесторів. Ми надали їм відповідь у письмовій формі на близько 30 питань, що їх турбували. Хмельницька область надала сінгапурській стороні кілька варіантів земельних ділянок для будівництва електростанції з переробки біомаси. Наразі вони визначаються”, – повідомив він.

Симчишин конкретизував, що будь-якого іноземного інвестора, який заходить в область, дуже відлякує податкове навантаження, зокрема, на заробітну плату, з якої 55% треба сплатити податків.

Як відомо, сінгапурський інвестор 9 грудня 2014 року під час зустрічі з керівництвом Хмельницької області розглядає можливість будівництва електростанції з переробки біомаси на території Хмельницької області.

Загальна сума інвестицій становить 48 млн. доларів США. Потужність електростанції буде в межах 30 МВт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Интересно, есть ли среди предложенных зем. участков бывшая В/Ч возле с. Ивашковцы в Хмельницком р-не? Или свободовская парочка Сымчишын+Ширяев все же “слила” 138га приватному предпринимателю с Киевской обл. Господа журналисты, перечислите предложенные участки!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.