Суд наказав знести самовільні споруди на берегах Дністра

Спеціалізована прокуратура пред’явила до Новоушицького районного суду 7 позовів про визнання недійсними договорів суборенди земель водного фонду, знесення самочинно збудованих споруд та скасування державної реєстрації права власності на них.

Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

Новоушицька райдержадміністрація передала агрегатному заводу в оренду земельну ділянку водного фонду для рекреаційного призначення – облаштування пляжу. Однак, всупереч умовам договору оренди, між заводом та фізичними особами укладено 7 договорів суборенди цієї землі площею близько 0,17 га, за умовами яких окрім облаштування пляжу додатково надано їм право на встановлення споруд.

Фото обласної прес-служби

Фото обласної прес-служби

Таким чином суборендарі незаконно, без погоджувальних документів із власником земельної ділянки – райдержадміністрацією, побудували на березі Дністра елінги з кімнатами відпочинку. При цьому, створили перешкоди для громадян при доступі до води: забудували прохід до річки парканом, перекрили проїжджу частину дороги.

Наразі усі позовні вимоги  судом задоволено.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. не мішало би і у нас пройтися берегом

  2. о, то це знов Гуменюк! ну і сука!

  3. м.Хмельницький, ставок позаду міжміського автовокзалу. Подивиться нехай прокурор (суддя) зі свого вікна як він забудувався до самої води. Стидоба і все. Шукають тих, хто відірвався від корита, а хто і далі при ньому не рухають!

  4. ЗНЕСУТЬ ТОДІ,КОЛИ ДНІСТРОВСЬКИЙ РАК СВМСНЕ, А ЩУКА МОВИТЬ, Я ПОМОЖУ ! НВІТЬ ПЯТИЙ МАЙДА НЕ ПОМОЖЕ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.