Депутати Хмельниччини закликали Порошенка відправити главу НБУ Гонтареву на вільні хліби

Депутати Хмельницької обласної ради просять президента України Петра Порошенка звільнити Валерію Гонтареву з посади голови Національного банку.

Відповідне звернення депутати облради ухвалили 26 грудня на сесії.

“Керівництво НБУ продовжує керуватись методами, взятими з практики попередньої влади в Україні. Рішення НБУ є кулуарними, дедалі частіше лунають звинувачення у тому, що ця фінансова установа працює на збагачення окремих осіб, а не на стабілізацію ситуації чи реформи”, – сказано у зверненні.

Також депутати облради просять парламент і Кабмін невідкладно на законодавчому рівні вирішити питання щодо: врегулювання статусу всіх позичальників-фізичних осіб, які взяли кредити в іноземній валюті; провести конвертацію валютних кредитів за курсом НБУ на дату підписання кредитного договору; ввести мораторій на відчуження банками заставного майна позичальників на три роки; ввести обов’язкове списання позичальникам пені та штрафних санкцій, починаючи з 2009 року.

Крім того, депутати просять Порошенка заслухати звіт Гонтаревої і за наслідком цього внести до парламенту клопотання про її звільнення

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Бидядь! Как будто депутаты Хмельничины работают по другому! Практически так же все жополизы Януковича и остались при власти

 2. Якби ще депутати окрім звернення запропонували б конструктив якійсь щодо покращення економічного стану, то їм ціни б не було.
  Треба вчитись, що заперечуючи щось слід виносити свої пропозиції щодо незадовільних дій. І не треба займатись тупим популізмом щодо замороження аредитних ставок та курсів. Ви-депутати-професіонали- керівники!!! Приймайте суттєві дії та рішення. Просити президента аогось звільнити, це мало, слід ще виправляти ситуацію.

 3. Ігорек Добжанський і Ядуха і дальше керують облрадой. Гончар Іван давно вже обтристався і тепер лиш сопе.

 4. Ишь ты – на вольные хлеба, на казённый хлебушек, сучку!

 5. За що банки деруть депутатів?

  Уявіть собі, що на вітрині супермаркету ви бачите розфасовані цукерки із зазначенням їхньої ціни. А на касі вам кажуть, що до цієї ціни буде додано комісії за розфасовку, доставку з підсобки в торговельний зал, розкладання на вітрині, прокат візка та вибивання касового чека. У банківській діяльності нерідко так і відбувається, тому що до оплати за одержувану клієнтом послугу штучно підкручуються комісії за не потрібні клієнтові внутрішньобанківські технологічні операції.

  Була певна надія на те, що коли депутати будуть оновляти Закон «Про захист прав споживачів» (далі — Закон), це питання урегулюють. До оновлення Закону в парламентаріїв до цього часу руки не дійшли, але про комісії в результаті тіж депутаи промовчали!

  Найменше хочеться облити новий Закон чорною фарбою. У ньому чимало потрібних і позитивних новел. Насамперед, як на мене заборонити валютні споживчих кредитів.
  Навбрати кредити на придбання та обновку автомобілів, та ще не наших, вітчизнянних, закупити екрани метр на два телевізорів, пральні машини по 25000 грн., на будівництво фешенебульної дачі,купівлі моторного човна, такої собі маленької яхточки, маленької хатиночки в Швейцарії під стріхою, в спілку придбати за 180 млн. грн. хатиночку в Київській області, а потім піти інвалідом чи призватись в АТО і кричати, не має у мене майна чим відати? Спитайте у депутатів різного рівня,-деруть хто, як може! Нема грошей взяти у кредит, беруть землю під що завгодно, чи потрібна вона йому, чи буде він її оброляти, але він бере, бере, як колись брали цвяха, якого знайли на дорозі в кишеню. Значна частина цих мурчиків, не задумуються,що все рівно частину прийдеться віддати, а то і значну частину! На мій погляд реальну частину кредиту потрібно віддати і крапка!

  Але і дворукі банки ніколи на прощення не підуть, бо то їхня смерть. І на мій погля одна із самих корумпованиї установ, є на сьогодні тільки “БАНКИ”, як їх ще сьогодні так називають. І все таки вони ще жирують і на нікчемних кредитах,депохитах, і навіть не повірите на комісіях за нікчемні псевдопослуги. ПОЗОРИСЬКО! ДОЖИЛИСЯ!

  ХТО І ЗА ЯКИХ ПРИЧИН ВІДМІНИЛИ ПІКЕТУВАННЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО УПРАВЛІННЯ НБУ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ?

  ВИ НІКОЛИ НЕ ПРОЧИТАЄТЕ В ЗАКОНОДАВСТВІ,ДІЙСНО ЩО Є ПОСЛУГОЮ?

  ПОДИВИВШИСЬ НА ЛІГВИСЬКОГО НАШОГО УПРАВЛІННЯ НБУ ЗРАЗУ НАПЕВНО МОЖНА ВСТАНОВИТИ, А ЯКІ Ж ТАМ ПОСЛУГИ НАДАЮТЬСЯ?

  Слід зазначити, що в регулюванні прав ЗДИРНИКІВ за споживчими кредитами Україна значно випередила Росію, ОСОБЛИВО В НАПРЯМКУ КОМІСІЙНИХ.
  Комісії за дострокове погашення кредиту, це нікчемність, усі комісії за ведення позикових рахунків — це насправді плата за внутрішній бухоблік банків. Чому позичальник має його оплачувати?
  Тому, що у банків є корпоративні клієнти, це тіж самі депутати, службові чинуші у костюмах від ВОРОНІНА, що катаються на “РОВЕРАХ”

  Національний банк фактично став на бік “ЖІВУЩІХ І ПРОЦВЕТАЮЩІХ” і вічно він буде стогнати, що не має грошей! З НЬОГО І БЕРУТЬ ПРИКЛАД І КОМЕРЦІЙНІ БАНКИ? БО СТРАШНІШОГО ЗА СТЕРЕОТИП НЕ МАЄ.

  ТАКІ БАНКИ НАМ НЕ ПОТРІБНІ, ТА І ВИНА БАНКІВ ТУТ НЕ ОДНА ЇХ!

  СВОБОДА ВПЕРЕД,ГУБИТИ ВАМ НІЧОГО,ОКРІМ СВОЇХ ЛАНЦЮГІВ!

 6. Чиє б мукало! Більшість цих названих народних обранців колишні посіпаки Ядухи і ПР змінили біло-голубі прапори на жовто-блакитні, а в середині гниляки!

  • Та під любим прапором гавнюки при владі. Туди тільки такі і йдуть

  • В Верховній Раді вже інші обранці під іншим прапором, хтось може відчув зміни. Вже засралися по самі вуха, а що буде дальше?

 7. Репутацію певної частини українських банків відновити не вдасться і за кілька років банки перетвориться на кишенькові фінустанови для обслуговування “Фірташовських”,”Коломойських” підприємств та для виплати пенсій і зарплати бюджетникам. Бандюковичі пересварилтся з усіма країнами і “в ближайшем обозримом будующем” їх турнуть з посади, опозиція помститься за ув’язнення своїх людей і непереливки тоді буде майну перевертням. Від таких банків залишиться тільки мережа відділень та банкоматів, які потім продадуть якомусь іншому банку, але це вже буде інша історія з іншою структурою капіталу.

  Ці та інші банки плювали та плюють на своїх клієнтів, те саме буде і з новими клієнтами під час другої хвилі кризи, тільки от де вони знайдуть стільки дурнів та ще й з грошима?
  До прикладу. Фірташ заявив американському послу, що в Україні закон не діє, і його банк діє відповідно, мінюст блокував законні судові рішення і не давав судовим виконавцям робити свою роботу. Тим часом, Фірташ кредитував свій Запорізький титано-магнієвий комбінат ще за пів року до виведення тимчасової адміністрації і при цьому судові виконавці не могли забрати незаконно привласнені банком гроші. Давати гроші банкам олігархів – це все одно що давати гроші сомалійським піратам на зберігання: захочуть – віддадуть, не захочуть – не віддадуть. Закони тут не діють, єдина надія на банки, що не будуть красти гроші у своїх клієнтів, навіть якщо буде така можливість. А такі є?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.