В Кам’янці-Подільському судді вирішили самоусунутись від розгляду резонансного вбивства

У Кам’янець-Подільському міськрайонному суді 26 грудня відбулось судове засідання над Сергієм Макоцеєм, якого визнано винним у вбивстві в 19-річного кам’янчанина Павла Теплюка, що сталося у 2012 році.

Як повідомляє кореспондент НГП, рідні загиблого не погоджуються з рішенням суду, який призначив вбивці 15 років ув’язнення, і вимагають для Макоцея довічного терміну.

Перше засідання мало відбутися 10 грудня цього року, але одна з суддів захворіла і тому засідання перенесли на 26 грудня.

Під час майже півтора годинного засідання розгляд справи тривав 15 хвилин. Решту ж часу колегія суддів у складі головуючої Людмили Гладій та суддів Олени Швець та Романа Савчука радилась. Спочатку підсудний просив оголосити відвід прокурора, однак після наради судді відхилили це клопотання.

Натомість пані Швець і Гладій вирішили оголосити про самовідвід. Своє рішення вони аргументували тим, що Людмила Гладій вже розглядала 7 скарг підсудного, а проти Олени Швець він подавав позови. За словами суддів, ці фактори можуть вплинути на хід справи.

Ще близько 40 хвилин знадобилось колегії суддів, щоб прийняти рішення про самовідвід вищевказаних слуг Феміди.

Тим часом в залі засідань «словесні розбірки» з елементами плювання влаштовували Сергій Макоцей та екс-кандидат в народні депутати Вікторія Кохановська. Навіть після заяви судового розпорядника про можливе видалення із зали суду взаємні образи з використанням нецензурної лексики не припинились.

Наступне засідання відбудеться після призначення нового складу суддів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.