Громадські активісти розкритикували експеримент по об’єднанню ДАІ та ППС у Хмельницькому

Управління МВС у Хмельницькій області 24 грудня провело круглий стіл з представниками громадськості, присвячений експерименту з об’єднання ДАІ та ППС. Цей експеримент проводиться у Хмельницькому близько місяця, але вже зазнав критики активістів.

Найбільше критикували процес відбору особового складу. Для створення нових патрулів європейського зразка залучили всіх співробітників ДАІ та частину ППС без будь-яких перевірок.

За словами активістів, ставлення до містян у них залишилось старим: про європейські стандарти поведінки поки не йдеться. Навіть скандально відомий працівник ДАІ Юрій Гемський входить до нових патрулів. На такий закид керівники МВС відповіли, що нічого не знають ані про гріхи Юрія Гемського, ані його самого. Правда, пообіцяли розібратись з претензіями.

Активісти також дуже дивувались тому, що не всі патрульні мають водійські права і знають правила дорожнього руху. Вони висловили бажання бути присутніми при тому, як вони після навчання здаватимуть іспит на права. Їм на це відповіли, що патрульні навчаються за власний кошт, отже бути на іспиті можна лише за їх згодою.

Ще одна пропозиція – набрати для експерименту нових міліціонерів – теж не знайшла підтримки. Запропонували всім охочим просто приходити на роботу в ППС.

Найбільше схвалення у очільників експерименту знайшла ініціатива щодо громадського спостереження за патрулями. Але маршрути машин активістам не надали. Спочатку сказали, що це закрита інформація. А потім, що маршрутів як таких не існує: патруль просто їздить по своєму сектору.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Толку не буде (

  2. https://www.youtube.com/watch?v=vnzgIV3jt14
    ось він,експеримент…нічого не змінилось .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.