У Кам’янці-Подільському під “Дельта Банком” ажіотаж та фінансові проблеми

В Кам’янці-Подільському під відділенням «Дельта Банку» в центральній частині міста утворились довжелезні черги. Через повідомлення у ЗМІ про фінансові труднощі банку люди кинулись знімати гроші з рахунків. Сьогодні об 11 ранку під відділення банку в черзі стояло близько 30 кам’янчан. В банк запускають по черзі.

Фото Дмитра Шеремети

Фото Дмитра Шеремети

Як повідомили вкладники «дельти», депозити з карти «МasterCard»видають по 200 грн. в день. Соціальні виплати, зарплати та пенсії також виплачують з перебоями та лімітовано. Працівники банку запевняють, що з понеділка ситуація стабілізується, однак обурених кам’янчан це не заспокоює: вони й надалі готові вистоювати довжелезні черги аби забрати хоча б частинку своїх «кровно зароблених» коштів.

Подібна критична ситуація з вкладниками “Дельта Банку” й у Хмельницькому. На вулиці Кам’янецькій, 52 щоденно збирається натовп клієнтів цієї фінустанови і по черзі заходять в приміщення зняти свої кревні.

Довідка.«Дельта Банк», згідно з даними НБУ на 1 жовтня 2014 року, займає четверте місце в системі за розміром активів, а обсяг клієнтських коштів перевищує 36 млрд грн, з яких майже 25 млрд — гроші фізосіб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

 1. У часи кризи, коли всі люди схильні до паніки і займаються вирішенням завдання зберегти свої зоощадження , більшість банків використовують не тільки не прозорі схеми, а навіть і шахрайські, сьогодні ці поводири уже привели себе до криміналу! Але,поки банкір схудне, то бідний помре! Бо прогудувати тисячі батальонів банківських швондерів на наших з вами плечах, аж ніяк не можливо.
  У цьому перш за все зацікавлена люба без виключення влада, не залежно від кольору, поглядів, але залежна від глибини і товщини свого власного гаманця.

  На сьогодні законодавство України, не має стандартної форми і змісту договору на банківське обслуговування(та навіть і банківського рахунку), тому кожен банк крутить, розтавляє свої пастки, як тільки може, на особистий розсуд(хачу даю, а не хачу сосать лапу – не я буду).

  Ловлять на самій мелюзгі, до прикладу печатають договори шифром 10 або 11,щоб ти до скону читав,цей договір, загоняють в касу, як на свиноферму, прикриваючись волею та наміром вкладників!

  А самі тишком нишком продають народні активи, переводять їх в РАШЕН,чекають зручного уже випадку, щоб злиняти. Бо стежку шириною 1метр вони давно приватизували на границі. Для них цієї площі досить!

  В більшості сподівався на “СВОБОДУ”, хоча і сам не дрімав, але в останній час населення бачу стало флегматичним, частіше говорять – “…та згори ти, а я потім…” А звідки беруться такі черги перед банками, звідки така кількість людей, та і не погано вони одягнуті, рила їхні не у всіх худенькі, так запливші жиром.

  Подейкують,що Хмельницька самооборона мала організувати пікетування Управління НБУ в Хмельницькій області, але по каманді Дублянка та Зіновія були надані певним губошльопам певні преференції, тому ця акція і провалилася. МОЖЕ ХТО ПРОЯСНИТЬ ? ТІЛЬКИ КОРОТКО БЕЗ ВОДИ? ТАК ТАРАНЕНКО?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.