За штурвал “Поділля-центр” борються хмельницькі журналісти

У Державному комітеті телебачення і радіомовлення 22 грудня  відбулось перше відкрите засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК) «Поділля-центр».

Про це повідомляє прес-служба Держкомтелерадіо.

Рішенням Комісії до участі у конкурсному відборі допущені Юлія Ростоцька, Андрій Мацейко, Тетяна Колісніченко та Лариса Світловська.

«Учасникам конкурсного відбору надані інформаційні матеріали щодо фактичного фінансово-економічного стану Хмельницької ОДТРК “Поділля-центр” з метою складання ними конкурсних пропозицій (програм діяльності телерадіоорганізації) на середньострокову перспективу», – йдеться в повідомленні Держкомтелерадіо.

Конкурсні пропозиції учасників відбору будуть розглядатися на наступному засіданні, яке відбудеться у закритому форматі 22 січня о 10.00 за адресою: Київ, вул. Хрещатик, 26, прес-центр.

Нагадаємо, 21 листопада Держкомтелерадіо України оголосив про проведення відкритого конкурсного відбору на посаду генерального директора Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр».

До кандидата на посаду висувалися такі вимоги: громадянство України, володіння державною мовою, повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), досвід успішної роботи.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 34

  1. Глянув на відео цей цирк… Просто жах! “А судді хто?” Що там Трачук взагалі робить? Він як Кучма в Мінську. Тобто, як п”яте колесо у воза. Тиняється телебаченням, ще й туди попер. ДЕ ЛЮСТРАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ?

  2. Боже мій! Та ця ж Юлька зовсім тупа! Я її знаю вже давно. то буде сміх, якщо вона отримає цю посаду.

  3. Дякую автору відео. От тільки не справедливо щодо інших кандидатів. Світловську знають усі, з ким вона мала справу, Мацейка теж – і в радіо, і телев. ЗМІ працював. Мені от цікаво, як газетярі переконували, що варті посади! Це ж телебачення і радіо! Яким УСПІШНИМ ДОСВІДОМ (у цій сфері) потішила суддів Юля, цікаво? Вона менеджер? Юрист? Фінансист? Скажіть, де і чим вона успішно керувала. З таким успіхом могли і Ларисі дати шанс з її газетою в Шепетівці. Ще раз дякую за відео, черговий раз переконалась, що конкурс – фікція. Уже всі вакансії продано. П. С. А Трачук свого часу був прес-секретарем яценюкового Фронту змін. Думаю, вже зрозуміло, кому продали под.-центр. Гидко так прегидко.

  4. Вас, Колего, цікавить, чим і кого потішила Юля? Не здогадуєтеся?))). Інакшого пояснення немає, оскільки вона абсолютно непрофесіональна у цій справі.

  5. у цьому відео Лариса Світловська у ВСІЙ красі – https://docs.google.com/file/d/0B2DDVSYqdxkcdWVaVjdFcTRLSzg/edit?pli=1

  6. Лічмани що, хочуть захопити всі державні ЗМІ? Світловська – колишня дружина Лічмана, який по трупам йде, щоби бути редактором “Подільських вістей”. То може, керувати такими ЗМІ мали б українці, а не … “сваї люді” лічмани?

  7. Ростоцька і Світловська відпадають. Перша – через повний непрофесіоналізм. друга – через непорядність, хамство, та й національність, думаю теж зіграє свою роль. Залишаються двоє: Мацейко і Колесниченко. Обидва професіонали з великої букви. Хто кращий не знаю, єдине, чи Андрій підгадив сам собі, це Майдан, який він, м”яко кажучи, проігнорував.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.