Замість індустріального парку на Хмельниччині буде хімічне виробництво

Замість індустріального парку на території колишнього військового містечка №61 поряд з територією Хмельницького аеропорту, громада Хмельниччини отримає завод з виробництва засобів захисту рослин.

Члени Громадської ради при обладміністрації ініціювали створення на базі військового містечка №61 (Всього 63 будівлі та споруди, земельна ділянка 138,71га, водопровідні мережі – 2900 метрів, каналізаційні мережі – 1475 метрів, мережі опалення від власної котельні 255 метрів, залізнична колія 4,180 кілометрів) індустріального парку з переробки сільськогосподарської продукції. Розташований поряд на транспортній розв’язці Хмельницький аеропорт давав можливість завозити сировину на територію індустріального парку для переробки і транспортувати готову продукцію на території України і за її межі.

Однак, 27 січня 2014 року Фонд державного майна України по Хмельницькій області звертається листом до Хмельницької РДА з проханням розглянути можливість передачі в оренду 24 будівлі і споруд та дороги, майданчики з твердим покриттям колишнього військового містечка №61 ФОП О.С. Польовій (Київська область). Цього ж дня Хмельницьке РДА реєструє даний лист за вхідним №40/180-06/14 від 27 січня 2014 року.

Іншими словами, підприємець бере в оренду не усе військове містечко, а лише його частину. Проте, по суті, контролює його повністю.

27 березня 2014 року регіональне відділення Фонду державного майна України по Хмельницької області заключає договір №1536 оренди індивідуального визначеного (група інвентарних об’єктів) майна, що належить до державної власності колишнього військового містечка №61 з ФОП О.С. Польовою. ФОП О.С. Польова приймає в оренду 24 будівлі і споруди та дороги, майданчики з твердим покриттям.

Нещодавно на зустрічі з мешканцями с. Івашківці, біля якого розташоване військове містечко, майбутні інвестори заявили про облаштування на його території заводу з виробництва засобів захисту рослин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Я як член громадської ради при Хмельницької ОДА який безпосередньо ініціював створення індустріального парку на території колишнього військового містечка №61 поряд з територією Хмельницького аеропорту відповідально заявляю, що Регіональним відділенням Фонду Державного майна України по Хмельницькій області та підставною Фізичною особою-підприємцем Польовою Олесею Сергіївною іде рейдерське захоплення колишнього військового містечка №61!!! Дане звинувачення можу документально підтвердити!!!

 2. Я як член громадської ради при Хмельницької ОДА який безпосередньо ініціював створення індустріального парку на території колишнього військового містечка №61 поряд з територією Хмельницького аеропорту відповідально заявляю, що Регіональним відділенням Фонду Державного майна України по Хмельницькій області та підставною Фізичною особою-підприємцем Польовою Олесею Сергіївною іде рейдерське захоплення колишнього військового містечка №61!!! Дане звинувачення можу документально підтвердити!!!

  • Що ти сплітаєш, стояло 20 років, розкрали все що можна і не можна, а коли появився хороший інвестор, який готовий не красти, а вкладати власні кошти, то починаєте ставити палки в колеса. І все через те що всі хочуть грошей. От так ми “живем по новому”

   • Всі це хто хоче грошей? Будь ласка конкретно кого Ви мате на увазі?

   • Стояло не 20 років, а майже 12 років розкрадається об’єкт, з однією лише метою, щоб за копійки його приватизувати!!!
    А мета громадської ради, щоб даний об’єкт і земельну ділянку залишити у власності громади Хмельницького району!
    На даній землі створити індустріальний парк!
    І залучити не одного інвестора, як більше інвесторів! Слава Богу 138,71га землі це дозволяє зробити!
    Члена громадської ради Шемчука Олександра в образу не дамо! Будимо захищати! Підключимо громадськість і політичні партії, народних депутатів! Він правильну справу робить, його мета щоб в Хмельницькому районі був створений індустріальний парк, прийшли інвестора і інвестиції (не один інвестор)! І земельна ділянка належала громадськості Хмельницького району!

  • Шановний Олександре, а опишіть, будь ласка, у чому полягає рейдерське захоплення? Якщо можете підтвердити, як Ви вказуєте – пошліться на документи.
   Дякую.

   • Коротко:
    1. 27 січня 2014 року до Фонду державного майна України по Хмельницькій області звертається з заявою ФОП О.С. Польова, яка зареєстрована: Київська область, м. Вишневе, про укладення договору оренди нерухомого майна, що належить до державної власності колишнього військового містечка №61, 24 будівель і споруд та дороги, майданчики з твердим покриттям.
    2. 27 січня 2014 року Фонд державного майна України по Хмельницькій області звертається листом до Хмельницької РДА з проханням розглянути можливість передачі в оренду 24 будівлі і споруд та дороги, майданчики з твердим покриттям колишнього військового містечка №61 ФОП О.С. Польовій. Цього ж дня Хмельницьке РДА реєструє даний лист за вхідним №40/180-06/14 від 27 січня 2014 року.
    3. 27 січня 2014 року перший заступник голови Хмельницької РДА на підставі розпоряджень №55/2014-р та №56/2014-р визначає балансоутримувачем майна колишнього військового містечка №61 Хмельницький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), створює комісію по прийому-передачі майна колишнього військового містечка №61 на баланс Хмельницькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та затверджує акт приймання передачі майна колишнього військового містечка №61 (всього 24 будівель і споруд та дороги, майданчики з твердим покриттям без залізничних колії, водопровідних, каналізаційних, опалювальних мереж) на баланс Хмельницькому районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) при цьому не прийнявши назад від ВАТ «Проскурів» державне майно колишнього військового містечка №61 (63 будівлі та споруди, земельну ділянку 138,71га, водопровідні мережі – 2900 метрів, каналізаційні мережі – 1475 метрів, мережі опалення від власної котельні 255 метрів, залізнична колія 4,180 кілометрів). Акт прийому-передачі державного майна колишнього військового містечка №61 від ВАТ «Проскурів» в Хмельницьку РДА на в той час відсутній.
    Все робиться в один день.
    25 листопада 2014 року Регіональне відділяння Фонду Державного майна України по Хмельницькій області звертається з листом, вихідний номер 04-05-03631, до Хмельницької районної державної адміністрації з проханням надати відповідь про можливість приватизації 24 інвентарних об’єктів – будівель та споруд колишнього військового містечка №61.
    Копії листів, заява, розпорядження у мене є в наявності!

 3. Шановний Шемчук Олександре!

  Рекомендую вам готуватись до судового розгляду відносно ваших тверджень про рейдерське захоплення майна.

  • Олеся, скажу вам,що Олександр виграє суд, оскільки ви дійсно злодійським способом за безцінь хочете загарбастити гектари землі, які належать громаді і побудувати якийсь хімічний завод біля майже 300тисячного міста.
   Риги відійшли у вічність , а разом з ними і ваші ганебні злодійські плани. Будуйте в Індії і завозьте вже готові засоби захисти рослин.

   • Суд не виграють, якщо щось робиться злодійським шляхом.
    Наскільки нам відомо, на зборах громади села ніхто не висловлювався проти заводу, який, до того ж, абсолютно безпечний і планується будувати по GMP стандарту.
    Наголошую ще раз, жодних злодійських планів у нас немає, ми прагнемо срівпрацювати з Вами. Лише почуйте нас.

    • Так, цікаво, про злодійський шлях, це ви що маєте на увазі? Ми прагнемо співпрацювати з Вами? Це ви кого, та що маєте на увазі? І в чому почути Вас? Збираєтеся відмовитися від приватизації будівель та землі?

  • Члена громадської ради Шемчука Олександра в образу не дамо! Будимо захищати! Підключимо громадськість і політичні партії, народних депутатів! Він правильну справу робить, його мета щоб в Хмельницькому районі був створений індустріальний парк, прийшли інвестора і інвестиції (не один інвестор)! І земельна ділянка належала громадськості Хмельницького району!

 4. Щось мені не подобається вся ця хрєнь. піндостан роз”їзжає туди-сюди+хімічний завод+аеропорт під боком.*ідараси шось мутят. Дяді яких я поважаю мають задуматись.

 5. Цікаво, чому місцеві жителі ні про який індустріальний парк не знають?

  • Тому що на збори села представника Громадської ради никто не запросив, а провели в тіхоря, а потім поставили перед фактом!!!

 6. Громадськість піднімайся !!! Вам потрібен хімічний завод біля міста Хмельницький? Я вже не пишу про 3 села, Копистин, Богданівці, Івашківці !!!
  Нонсенс: БЕЗПЕЧНИЙ, ЧИСТИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД!!!
  Ви в це вірите, що хімічний завод може бути екологічно чистими, та БЕЗПЕЧНИМ?!

  • Спочатку обговорення, підтверджуючі про безпечність документи, а потім можна буде говорити, чи пускати вас орендувати , а не приватизувати землю. Бо після приватизації землі думка громади вже нікого цікавити не буде. Маємо гіркі приклади, на жаль.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.